Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Yenildiği için çaresizlikten karaktersizce kimyasal silah kullandı bir ezik gibi. Yenen adam niye kimyasal silah kullansın?

Dayak yemiş işte Fuji’den bunu anlamak bu kadar zor olmamalı. Dayak yemediyse bile ağlayarak kaçmıştır.

Ashura çizmedi. Karnıyarık gibi açtı Jack’i? Bu arada Jack ne karşılık verdi oraya kaçırdım?

Daha olmamış bir şey değil. İnu ve Neko ağzını yüzünü kıracak.

Herifi yenildi saymıyorum bu arada sadece. Başarısızlık abidesi olarak görüyorum.
Yuba bu düpedüz Jack'e saygısızlık haberin olsun.
Bu adamın şu 100 bölümde geçirdiği olayları timeskip sonrası Luffy hariç diğer tayfa üyeleri geçirmedi.
5 gün boyunca Minkler dinlene dinlene sana karşı savaşsın , ona rağmen bunlardan kokoreç yap. Zou yani bildigimiz ADA buna hortumunu geçirsin , saldırıdan kurtulup Sengoku-Fuj Dof'un bulunduğu filoya saldırsın , 2 gemi batırsın küçük yaralarla atlatsın ve sen gelip burada buna başarısızlık abidesi de.
Ayıp kardeşim ayıptır

991. Bölümde drakein geçmişi ve donanmaya katılması anlatılabilir. Doflamingoyla da bağlantılı bir geçmişi vardı yanlış hatırlamıyorsam. Savaşta da ufaktan eşleşmelere geçilebilir ama bence net eşleşmeler için 2-3 bölüm geçebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık