Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Jack nerdeyse tek başına minklerle savaştı. Adamda nerdeyse çizik dahi yok yenildi sayıyon.
Adam eski yeni amirallerin olduğu konvaya saldırdı. Üzerinde sadece bandaj var diye yenildi sayıyon.
Ashura 1 kere çizdi diye, karşılığını almasına rağmen. Yenilidi sayıyon.
Daha olmamış şey için bile, ki Wano başladığından beri Jack'i birilerine aldıyonuz ama olmuyor bir türlü. Yenildi sayıyorsun.
Yenildiği için çaresizlikten karaktersizce kimyasal silah kullandı bir ezik gibi. Yenen adam niye kimyasal silah kullansın?

Dayak yemiş işte Fuji’den bunu anlamak bu kadar zor olmamalı. Dayak yemediyse bile ağlayarak kaçmıştır.

Ashura çizmedi. Karnıyarık gibi açtı Jack’i? Bu arada Jack ne karşılık verdi oraya kaçırdım?

Daha olmamış bir şey değil. İnu ve Neko ağzını yüzünü kıracak.

Herifi yenildi saymıyorum bu arada sadece. Başarısızlık abidesi olarak görüyorum.

Big Mom salağı sonunda meyve yeteneği olduğunu hatırlayacak. %1 ihtimalde bundan dolayı. Artık kime atarsa yiyen kişi "Zaten ölmüşüm gömenim yok" deyip bizimkiler ile birlikte savaşıp son dakikalarını bizim için feda edecek.
Big mom bana kalırsa meyvesi olduğunun farkında bile değil. Kendi yeteneği sanıyo...

Yenildiği için çaresizlikten karaktersizce kimyasal silah kullandı bir ezik gibi. Yenen adam niye kimyasal silah kullansın?

Dayak yemiş işte Fuji’den bunu anlamak bu kadar zor olmamalı. Dayak yemediyse bile ağlayarak kaçmıştır.

Ashura çizmedi. Karnıyarık gibi açtı Jack’i? Bu arada Jack ne karşılık verdi oraya kaçırdım?

Herifi yenildi saymıyorum bu arada sadece. Başarısızlık abidesi olarak görüyorum.
Bırak yubashiri, ben ne demek istiyorum sen ne diyorsun. Heryerde dayak yiyor diyodun şimdi başarısız oldu.

İnu için Luffy çok güçlü görünüyorsunuz amca dedi,bunun dışında İnu ve Neko'nun Jack ile kapışabildiklerini gördük,bunların bir de sulong formları var gayetde güç katıyor minklere.İnu+Neko hem sulong formlarıyla hem de 2 v 1'in avanntajı ile Jack'i yenebilir bunu beklemek absürtlük falan da değil,normal bir şey.Daha Jack'in abileri King,Queen var Jack'ten güçlü olarak.

Bilmiyorum yazıldı mı fakat ben bu bölümde muhakkak Jack'in kolu ve bacağının İnu-Neko işbirliği ile kesileceğini düşünüyorum. Hatta birbirlerinin öcünü alırlarsa daha bir tatlı olur. İnu kol Neko bacak kesse onca eziyet ve acı çeken Minkler de rahat bir nefes alırlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık