Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Senin mantığa göre o tek olmuyo. Dayak yemek oluyor. Kedi ile köpeğe 2 kere aldırmışsın, Ashura çizdi diye dayak yedi diyosun. Zoro'nun içinden geçti adam. Dayak yediği kadar dövdü diyosun, başka kim var ?
Bir daha alacaklar Jack'i çünkü. Ha onlardan sağ çıkmayı başarsa da yarım vuruşluk canını Jinbe alacak.

Big Mom salağı sonunda meyve yeteneği olduğunu hatırlayacak. %1 ihtimalde bundan dolayı. Artık kime atarsa yiyen kişi "Zaten ölmüşüm gömenim yok" deyip bizimkiler ile birlikte savaşıp son dakikalarını bizim için feda edecek.

Bir daha alacaklar Jack'i çünkü. Ha onlardan sağ çıkmayı başarsa da yarım vuruşluk canını Jinbe alacak.
Ben sana onu sormuyorum. Diyosunya yediği kadar dövdüler. Başka kim var? Gelen geçen vurdu Zoro'ya sen tek çizik, hatta ilerideki olucak şeyi dahi yenilgi sayıyorsun. O zaman Zoro sadece Wano da 20 kere yenildi saymalıyız. Hawkins'den başlar, Apo' dan çıkarız o zaman Zoro için.

Jack nerdeyse tek başına minklerle savaştı. Adamda nerdeyse çizik dahi yok yenildi sayıyon.
Adam eski yeni amirallerin olduğu konvaya saldırdı. Üzerinde sadece bandaj var diye yenildi sayıyon.
Ashura 1 kere çizdi diye, karşılığını almasına rağmen. Yenilidi sayıyon.
Daha olmamış şey için bile, ki Wano başladığından beri Jack'i birilerine aldıyonuz ama olmuyor bir türlü. Yenildi sayıyorsun.

Ben Zoro örneği veriyom. Sen yediği kadar dayak attı diyosun. Kim diyorum? Sadece Killer örneği veriyosun, Killer'ın Zoro'yu soktuğu durumun çeyreği durumuna düşmedi Jack.

Ama gel gelelim gelen geçen Jack'i dövüyor. He tamam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık