Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006: Onurlu Savaşçı Çiçek Hyogoro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyileşme yeteneği olan adam iyileştiği zaman her defasında illüzyonist görmüş Acun tepkisi veren forum ahalisi beni benden alıyor. Savaş çok kısa sürmesine rağmen Marco bayağı yorulmuş dövüştüğü iki adam da kendisinden güçsüzken (bana göre Marco > King) bu hale gelmesi mangakanın karşıdaki adamlar da boru değil deme şekli işte. Sanji ne poka gidiyor bilmiyorum ama Marco'nun yanına gelmeli kendisi için en güzeli bu şu anda. Zevkle izleriz bu 2 vs 2'yi. Marco'nun alevlerinin yakıcı bir özelliği yoktu ama uzaktan alevli saldırı yapıyor ben anlamadım olayı rakiplerinin sağlığını daha da iyi hale getirerek şaşırtmaya mı çalışıyor acaba? Zaten sağlıklıyken daha da sağlıklı hissetmeye başlasam garip olurdu konsantrasyon kaybı yaşardım. İyi düşünmüş Marco. Tabi Oda yalancı değilse.
Hem 2 vs 2 olursa Drake'e de gerek kalmaz. Marco ile Sanji ikisi de aklı başında tipler. King ve Queen gibi birbirine tahammülü olmayan iki tipe göre daha iyi organize de olabilirler.

Ama Queen ile çok ilişkisi oldu Drake'in. O var.

Hem 2 vs 2 olursa Drake'e de gerek kalmaz. Marco ile Sanji ikisi de aklı başında tipler. King ve Queen gibi birbirine tahammülü olmayan iki tipe göre daha iyi organize de olabilirler.

Ama Queen ile çok ilişkisi oldu Drake'in. O var.
Ya dostum açık konuşayım sıçayım karakterlerin birbirleri ile olan ilişkilerine de geçmişlerine de bu saatten sonra. Buna bakacak olsak komutanların hepsi ırgatların hakkı ama belki de Jack'den başka hiçbiri ile dövüşmeyecekler. Drake de Apoo ile oyalanır işte olmadı Sanji ile birlikte Queen'i döverler. Tek başına Queen buna kalmaz bence ki kalmasın da zaten.

Ya dostum açık konuşayım sıçayım karakterlerin birbirleri ile olan ilişkilerine de geçmişlerine de bu saatten sonra. Buna bakacak olsak komutanların hepsi ırgatların hakkı ama belki de Jack'den başka hiçbiri ile dövüşmeyecekler. Drake de Apoo ile oyalanır işte olmadı Sanji ile birlikte Queen'i döverler. Tek başına Queen buna kalmaz bence ki kalmasın da zaten.
Ben de sanji ve Drake vs Queen diyorum ama Marco daha iyi bence. Çünkü Sanji bu durumda daha çok rol almış oluyor. Drake olursa ikisi Queen'e karşı ittfak olur ama Marco olursa Sanji ile ikisi King ve Queen'e karşı ortak olurlar. Marco'nun diğer ikisnden daha güçlü olmasının avantajı (İkisinin toplamından değil tabii, her birinden) Sanji'ye yarar.

Ben de sanji ve Drake vs Queen diyorum ama Marco daha iyi bence. Çünkü Sanji bu durumda daha çok rol almış oluyor. Drake olursa ikisi Queen'e karşı ittfak olur ama Marco olursa Sanji ile ikisi King ve Queen'e karşı ortak olurlar. Marco'nun diğer ikisnden daha güçlü olmasının avantajı (İkisinin toplamından değil tabii, her birinden) Sanji'ye yarar.
Evet yeri geldiğinde hem saldırı bloklayarak hem de Sanji'yi iyileştirerek kritik destek atabilir Marco. Görsel olarak da çok güzel vs olur bunlar.

Yalnız peros sulong wanda ve carrotu yenememiş
Luffy Kaido'yu döveceğini söylüyor ve rakibi belliyor. Kid ve Law ile ortaklığı var ve onlara laf geçiremez. Çünkü onlar da onu indirmek istiyor.

Fakat Luffy kendine rakip gördüğü hiç kimseyi tayfayla ya da tayfadan birisiyle dövmeye çalışmadı. Zoro kılıcı aldıktan sonra garip bir şekilde Luffy ile iletişim bile kurmadan çatıdaki dövüşe katıldı ve Luffy ona git aşağıya yardım et ve bana bırak demedi.

Zoro gene çatıda kalabilir ona lafım yok fakat anlamsız bir durum oluştu. Luffy her dövüşünde bana bırakın siz gidin diyen birisi. :D Zoro orada kendisiyle birlikte savaşıyor ve bir tepki bile vermiyor senin burada ne işin var diye.

Oda çatıya gene Zoro'yu çıkar ama biraz 1000 bölümdür ne çiziyorsun ona dikkat et be kardeşim.
pacifistalara beraber daldılar aynı durum bence.
aokijiyle ilkkarşılasmasında tayfayı korumak için düello teklif etti yoksa ona da zoro saldırıyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık