Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006: Onurlu Savaşçı Çiçek Hyogoro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Monkey D. Luffy nin dediğine örnek olarak Croco'nun ilk olarak Luffy'yi kancasıyla aldığında tayfanın nasıl korktuğunu hatırlayın.

İkinci örnek. Lucci dövüşünde tayfanın tamamı dövüşünü bitirmişti ama orada çöp dövüp Luffy'yi bekliyorlardı. Biri de gidelim demedi.

Belli ki tepede Zoro'ya ihtiyacı var, hem mangakanın hem de Luffy'nin. Ama yine de göze çarpıyor bence.

Zoro ben de geleceğim dedi, Luffy de tamam dedi yaw. İletişim oldu. :(
Yeterli değil. ?
Rakip Kaido yaw :/ Luffy de 30 yaşındaki Luffy değil onu desin:/
Ya rakiple alakalı değil. Genelde olaylara tayfayı bulaştırmıyordu. Zoro da kendisi Luffy'nin rakiplerine karışmıyordu. Bağlama işini düzgün yapamadı. Birden Zoro ben de çatıya çıkacağım diyor. Luffy tmm cnm diyip geçiyor. Normalde Luffy ölse bile ne ara giriyorlardı ne de rakiplerine bileniyorlardı ne de Luffy yanına alıyordu.

1000 bölümdür tam tersi oluyorsa Zoro'yu oraya çıkartsan da daha farklı şekilde çıkarırsın. Geçiştirdi gibi geldi bana.

Yeterli değil. ?

Ya rakiple alakalı değil. Genelde olaylara tayfayı bulaştırmıyordu. Zoro da kendisi Luffy'nin rakiplerine karışmıyordu. Bağlama işini düzgün yapamadı. Birden Zoro ben de çatıya çıkacağım diyor. Luffy tmm cnm diyip geçiyor. Normalde Luffy ölse bile ne ara giriyorlardı ne de rakiplerine bileniyorlardı ne de Luffy yanına alıyordu.

1000 bölümdür tam tersi oluyorsa Zoro'yu oraya çıkartsan da daha farklı şekilde çıkarırsın. Geçiştirdi gibi geldi bana.
Ben Zoro arkı Who who ile kapatır demiştim:/
Kesiği atar iner aşağı diye bekliyoruz işte. Belki ödül maması da alır kesikten sonra:d

Dövüs daha yeni basladi diyince birseyler oldu bana. Ne zaman bitecek bu wano? Perde arasi da olur. En azindan bu kasinti arc bi bitsin. Zaten mantiksizlik abidesi.
Dünyanın en güçlü korsanın yenilişi sence bu kadar basit mi olur ? Dof'u hatırla g4'e geçince tamam bu vs artık bitti demişti çoğu kişi baktık uyanış çıkardı,Dof.

İyileşme yeteneği olan adam iyileştiği zaman her defasında illüzyonist görmüş Acun tepkisi veren forum ahalisi beni benden alıyor. Savaş çok kısa sürmesine rağmen Marco bayağı yorulmuş dövüştüğü iki adam da kendisinden güçsüzken (bana göre Marco > King) bu hale gelmesi mangakanın karşıdaki adamlar da boru değil deme şekli işte. Sanji ne poka gidiyor bilmiyorum ama Marco'nun yanına gelmeli kendisi için en güzeli bu şu anda. Zevkle izleriz bu 2 vs 2'yi. Marco'nun alevlerinin yakıcı bir özelliği yoktu ama uzaktan alevli saldırı yapıyor ben anlamadım olayı rakiplerinin sağlığını daha da iyi hale getirerek şaşırtmaya mı çalışıyor acaba? Zaten sağlıklıyken daha da sağlıklı hissetmeye başlasam garip olurdu konsantrasyon kaybı yaşardım. İyi düşünmüş Marco. Tabi Oda yalancı değilse.

Eğer Peros'ta bu durumdan faydalanıp Marco'ya saldırmak isterse Sanji'nin ilk olarak Peros'tan gelecek saldırıyı engellemesiyle sahneye giriş yapacağını düşünüyorum. Şimdilik bahsim bu yönde.

QUOTE="kekomancer, post: 1820339, member: 2842"]
Hak ettiğini almak niye at/eşek kombinasyonu olsun ki:d
[/QUOTE]

Bu arada Zoro çatıdan düşebilir/inebilir Who'yu döver dövmesine de,çok zorlayamaz Zoro'yu zaten.

Ama Jinbe baba Who'yu sağ bırakmaz gibi.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık