Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006: Onurlu Savaşçı Çiçek Hyogoro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco'nun da dediği gibi yap şu panzehri Copp yoksa Marco elenecek...

Kendisi de itiraf etti daha fazla tutamayacağını milyarlık adamları. Bir de üstüne Peros geldi fırsat kollar gibi bakalım hayırlısı kim çıkaracak Marco'yu bu üçgenden...

Perospero Kaido ile ittifaka hep karşı çıkmıştı. King ve Quenn ile ittifak olup Marcoya saldırmaz bana göre. O 4lü arasında bir cümbüş olacak gibi seziyorum. Sanji'nin de kime karşı savaşacağını hala kestiremiyorum. Samuraylara yardım eden gizemli bir kişi vardı. Jack'i yüksek ihtimal o alacak. Sanji Momonosuke'nin yanına gidecek fakat ona orada kim rakip olur bilemedim. En mantıklı rakip King ve Quenn'den birisi olur ama hala ona dair bir şey görmedik.

Bu arc aslında tam Fujitora'lık. Bu adamın çatıya çıkmayacağı belli. Aşağıda olsa millete yardım ederdi. Dressrosa'daki tek ciddi rakip zaten yukarıdaydı. Aşağıda adama iş kalmadı.
Reis kaido'nun havaya kaldırdığı onigashima'yı indirip giriş yapsa efsane olurdu. Zaten fuji de wano teması da vardı. Belki bir bağı da vardır.

Perospero Kaido ile ittifaka hep karşı çıkmıştı. King ve Quenn ile ittifak olup Marcoya saldırmaz bana göre. O 4lü arasında bir cümbüş olacak gibi seziyorum. Sanji'nin de kime karşı savaşacağını hala kestiremiyorum. Samuraylara yardım eden gizemli bir kişi vardı. Jack'i yüksek ihtimal o alacak. Sanji Momonosuke'nin yanına gidecek fakat ona orada kim rakip olur bilemedim. En mantıklı rakip King ve Quenn'den birisi olur ama hala ona dair bir şey görmedik.
Perespero normal şartlarda o iki lanet minki tokatladıktan sonra katletmeliydi ancak yapmadı. Çünkü yaparsa ittifak olma olasılığı suya düşer. Adam boşuna Linlin ölürse Perespero Korsanları doğar demedi. Her açıdan düşünebiliyor, tam kaptan. İtiifak planlarını kafasında kurmuştur çoktan. Şimdi bağlantıları kurmak için yola çıktı. Bir iki kahramanlık yaparak gönülleri de fetheder ve ittifak tamamdır.

Perespero normal şartlarda o iki lanet minki tokatladıktan sonra katletmeliydi ancak yapmadı. Çünkü yaparsa ittifak olma olasılığı suya düşer. Adam boşuna Linlin ölürse Perespero Korsanları doğar demedi. Her açıdan düşünebiliyor, tam kaptan. İtiifak planlarını kafasında kurmuştur çoktan. Şimdi bağlantıları kurmak için yola çıktı. Bir iki kahramanlık yaparak gönülleri de fetheder ve ittifak tamamdır.
Katakuri bunu silkeler atar.

Katakuri bunu silkeler atar.
Katakuri daha güçlü olsa da Perospero ondan büyük olduğu için saygı duyuyor ve yüksek ihtimal emirlerini de uyguluyordur.

Ben kendisinin Big Mom korsanları açısından bir kilit role sahip olacağını düşünüyorum. Bu arc sonuçta Kaido ve tayfasının düşüşünü amaçlıyor. Big Mom korsanlarından tek kurtulan kendisi ve kararlı bir şekilde adaya geldi. Dediğin gibi Linlin ölürse Perospero korsanları doğar dedi ve kendisini koca tayfanın başına koydu. Tayfanın akıbeti onun için baya önemli. İttifakı da bu yüzden desteklemedi yüksek ihtimal. Big Mom korsanlarının bu savaşla biteceğini düşünmüyorum ve Big Mom düşse bile bir şekilde akıbetlerini koruyacaktır. Ayrıca Katakuri'nin de misyonu bana göre daha tamamlanmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık