Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yıkımcıların, Tobi Roppo'nun onları umursadığı kadar Tobi Roppo'yu umursadığını düşünmüyorum.
En büyük hedef yıkımcı olmak. Doğal olarak yıkımcı olmayan daha çok kafaya takar. Ama Tobi'ler tanıtılırken Yıkımcılar da laf atıp duruyordu. Queen, Jack ve King de az rahat durmuyordu.

Kaido diğer adamlarını kaptanlardan seçtiği için ve kaptanların da başka amaçları olduğu için daha dinamik bir tayfa yapısı var. Adamlar sadece Kaido'nun lafını dinliyorlar. Diğer tayfalarda ise daha farklı bir hiyerarşi var.

Üye silindi 5781

Sanji'nin sahnelerine 1-2 lafım olacak.
Öncelikle Robin'in sahnesi gerçekten muazzam. Robin'in One Piece tarihindeki en iyi 1. sahnesi diyebileceğimiz , (Enies Lobby'yi saymazsak.) muazzam bir giriş sunmuş Robin'e , soğuk bir insan olarak gözükmesine rağmen ''Arkadaşlarıma dokunursan şeytanı tararfımla yüzleşirsin.'' gibi bir laf atması gönlümü aldı. Sanji'ye de gözünü kırptı. Sonuna kadar senciyim artık ama şöyle bir durum var.
Eğer Oda , Robin'e çizdiği girişin 4-5 katını çizmezse o da Eiichiro Oda'nın ayıbıdır.
Acınası dedirttin karaktere , utanç verici bir canlı yayın da yaptırdın. Eğer buna iyi sahne çizme yemin ediyorum sana tam olarak da burada ağır söverim , çünkü haksızlığın dibini yapmış olursun. İyi sahne çizme sinyali veriyorsun ama lütfen sigarasını yaktır şu çocuğun , iyi de bir çizim yap aynı oğlun Zoro'ya yaptığın gibi ve bize dedirt ki ''Ulan Enies Lobby Sanji geri döndü.''.

Haftaya hem benim doğum günüm hem Sanji'nin doğum günü , haftaya kadar zamanın var ; hem bana hem Sanji'ye ver bu hediyeyi koçum benim. Normalde inanmazdım ama doğum günlerinde özel sahneler çiziyorsun millete (Jinbei). Bu karşılaşma için 13 sene bekledik , 13 sene önce ben okumayı yazmayı bilmiyordum; şu an mühendislik okuyorum , şu adama artık adam akıllı birisine karşı adam akıllı 1v1 çiz.

O zaman da dedim yine diyorum Forumun yeni karakter zaafı
Yonkou var 3 as adamı var
Supernovalari var Xdrake apoo hawkins
Artı 5 sağlam denilen karakter o kadar güçlü olamazdı Bence Arlong Sasakiden güçlüdür.
Frankynin onu almasına şaşıranlar var.
Sasaki, Arlongun kılçığını dişlerini karıştırmak için kullanır da geri kalanda haklısın.

Bu kadar beklenti oluşmasının sebebi bu isimlerden bazılarının Queen'in yerini doldurabilecek gibi bir hava oluşturulmasıydı haliyle bir beklenti oluştu. Sonrasında tüm beklenti hava cıva oldu tabi.

Sanji'nin sahnelerine 1-2 lafım olacak.
Öncelikle Robin'in sahnesi gerçekten muazzam. Robin'in One Piece tarihindeki en iyi 1. sahnesi (Enies Lobby'yi saymazsak.) muazzam bir giriş sunmuş Robin'e , soğuk bir insan olarak gözükmesine rağmen ''Arkadaşlarıma dokunursan şeytanı tararfımla yüzleşirsin.'' gibi bir laf atması gönlümü aldı. Sanji'ye de gözünü kırptı. Sonuna kadar senciyim artık ama şöyle bir durum var.
Eğer Oda , Robin'e çizdiği girişin 4-5 katını çizmezse o da Eiichiro Oda'nın ayıbıdır.
Acınası dedirttin karaktere , utanç verici bir canlı yayın da yaptırdın. Eğer buna iyi sahne çizme yemin ediyorum sana tam olarak da burada ağır söverim , çünkü haksızlığın dibini yapmış olursun. İyi sahne çizme sinyali veriyorsun ama lütfen sigarasını yaktır şu çocuğun , iyi de bir çizim yap aynı oğlun Zoro'ya yaptığın gibi ve bize dedirt ki ''Ulan Enies Lobby Sanji geri döndü.''.

Haftaya hem benim doğum günüm hem Sanji'nin doğum günü , haftaya kadar zamanın var ; hem bana hem Sanji'ye ver bu hediyeyi koçum benim. Normalde inanmazdım ama doğum günlerinde özel sahneler çiziyorsun millete (Jinbei). Bu karşılaşma için 13 sene bekledik , 13 sene önce ben okumayı yazmayı bilmiyordum; şu an mühendislik okuyorum , şu adama artık adam akıllı birisine karşı adam akıllı 1v1 çiz.
Cap'dan Oda'ya.
Cap: Sana laflar hazırladım...

O zaman da dedim yine diyorum Forumun yeni karakter zaafı
Yonkou var 3 as adamı var
Supernovalari var Xdrake apoo hawkins
Artı 5 sağlam denilen karakter o kadar güçlü olamazdı Bence Arlong Sasakiden güçlüdür.
Frankynin onu almasına şaşıranlar var.
Abartma o kadar bence. Who's Who bildiğin 4. komutan işte. Sasaki de tahminimce 5. komutan. Perospero gibi bir şey yani. :D

Jinbe Akainu, BM engellemiş adam ne demek başka da bir şey yapamaz? :(Tayfanın Luffyden sonraki en büyük savaş gücü şu an Jinbeidir.
Arc başında gördüğümüz güçler üzerinden öyleydi.
Zoro çatıda yaptıkları ile şu an
Luffy > Zoro > Cimbe > Sanji
Arc sonu Sanji de Cimbeyi geçer bu kadar gömülmesine rağmen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık