Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] 10. Nakama

Jinbei , Law , Sabo bunlar ittifak olarak kalır gibime geliyor ama Barto tam tayfaya uygun. Adam Luffy için mera mera yı almaya gelmiş
Sabo gelmez ama Jinbei eğer Luffy 1vs1 de Dof'u alırsa gelir. Ayrıca Law da intikamını aldığı için saygı duyabilir.

Arada eski bölümlere göz atıyordum. Post war da Law, Luffy'e karşı bir şeyler hissetmeye başlıyor.

Shanks, Luffy'nin şapkasını gönderiyor aralarında bir ilişki var.
Jinbei, yardım ediyor onun için savaşıyor.
Hancock, aşık onu görmek için denizci gemisi kaçırıyor.
Koskoca Kara Kral Luffy için Calm Belt'i yüzerek geçiyor.

Ayrıca şapkasına falan bakışı farklıydı yani.

Üstüne Luffy'ye ittifak teklif ettiğinde Luffy nakaması olduğunu söylemişti.
Eğer Law'ın intikamını alırsa yelkenleri tamamen suya indirecek bence. :D

Cavendish: Gelebilir, bence gayet uyumlu olurlar. Güzellik manyağı enteresan tiplerle dolu zaten tayfa..
Barto: Zaten gelmesini istiyorum. Tam tayfalık
Violet: İlk başlarda çok istedim sonra ama düşündüm meyvesi çok ters bizimkilere ve gelmez büyük ihtimal ülkesinde kalır.
Rebecca: O da Vivi gibi ülkesinde kalır. Babasını bulmuşken.
Bellamy: Bence gelmez sanmıyorum adam doflamingo ne yapsa gene de ona sadık ama mangada ki duruma bağlı.
Cüceler: Belki gelebilir. Ussopp un peşinden.
Jinbei: Nedense bana gelecekmiş gibi gelmiyor. Gelmesini de istemem ondan daha yararlı olacak adamlar var .
Ceaser: İstediğim bir kişi kendisi hem Logia hemde bilim adamı bence gayet güzel olur zaten bu arc bitince ne olacak ona bilemiyorum. Denizcilerin eline kalması bence yazık olur.
Law: İhtimal bile vermiyorum. Müttefik olurlar.

Cavendish: Gelebilir, bence gayet uyumlu olurlar. Güzellik manyağı enteresan tiplerle dolu zaten tayfa..
Barto: Zaten gelmesini istiyorum. Tam tayfalık
Violet: İlk başlarda çok istedim sonra ama düşündüm meyvesi çok ters bizimkilere ve gelmez büyük ihtimal ülkesinde kalır.
Rebecca: O da Vivi gibi ülkesinde kalır. Babasını bulmuşken.
Bellamy: Bence gelmez sanmıyorum adam doflamingo ne yapsa gene de ona sadık ama mangada ki duruma bağlı.
Cüceler: Belki gelebilir. Ussopp un peşinden.
Jinbei: Nedense bana gelecekmiş gibi gelmiyor. Gelmesini de istemem ondan daha yararlı olacak adamlar var .
Ceaser: İstediğim bir kişi kendisi hem Logia hemde bilim adamı bence gayet güzel olur zaten bu arc bitince ne olacak ona bilemiyorum. Denizcilerin eline kalması bence yazık olur.
Law: İhtimal bile vermiyorum. Müttefik olurlar.
hepsi tamamda tayfada 4 tane meyve kullanıcısı var.üstüne birde yeni gelecekte muhtemelen meyve kullanıcak.bizim dümen hala allaha emanet.jinbei denizin cogunu bilen yeni dünyada linlinin yanındada bulunmus en güclü balıkadam.yani gelmese anlarım ama ondan daha yararlı gelicekse yine ya shicbukailerden biri eski veya yeni farketmez yada amiral ayarı adam gelsinki,jinbeiden yararlı diyeyim :D

hepsi tamamda tayfada 4 tane meyve kullanıcısı var.üstüne birde yeni gelecekte muhtemelen meyve kullanıcak.bizim dümen hala allaha emanet.jinbei denizin cogunu bilen yeni dünyada linlinin yanındada bulunmus en güclü balıkadam.yani gelmese anlarım ama ondan daha yararlı gelicekse yine ya shicbukailerden biri eski veya yeni farketmez yada amiral ayarı adam gelsinki,jinbeiden yararlı diyeyim :D
Dümen boş diye mi yani Franky kullanıyor ya çok mu önemli dümen :D Going Merrydeyken de sanji kullandı. Chopper kullandın dümen yani herkes kullanır. Gideceğin yeri söyle yeter.

Jinbei devrim açısından çok önemli ancak tayfaya katılmadan mütefik olarak kalsa çok güzel olur ama tayfaya katılacak bi aksilik olmazsa tüm tayfa çağırdı oda işlerim var haledeyim muhabbeti ne girdi.
Bartolomeo gelme ihtimali yüksek olan kişilerden
Cavendiş olabilir ama hiç istemem
Law çok büyük bi ihtimalle tayfaya katılacak gibi duruyor tek engel tayfası onlarda suikast a kurban giderse mis gibi bir nakama olur.
Bu saatten sonra çöp karekter ler tayfada olmamalı law gibi güçlü elemanlar olmalı.
Law tayfaya gelmez. Sende taktın suikaste Allah aşkına ne bu yani Law ın tayfa ölsün hop Law hasır şapkalarda .

Law tayfaya geldiğinde ne yazacaksınız çok merak ediyorum.
LAw kesin tayfada adamın her şeyi uyuyor sadece tayfası falan diyorduk onada E.oda tayfaya yeni eleman gelcek diye mesajıda vermiş demekki Law'ın tayfayada bir senaryo buldu.
Geri kalanlar fasa fiso zaten gelmesi imkansız.

Dümen boş diye mi yani Franky kullanıyor ya çok mu önemli dümen :D Going Merrydeyken de sanji kullandı. Chopper kullandın dümen yani herkes kullanır. Gideceğin yeri söyle yeter.
bak digerlerinin yapamıyacakları ve jinbeiyi biz tanıdıgımızdan beri luffye ve etrafına katkıları ;

- adam zeki,kısa sürede magellanın iş cevirdigini anladı.
- onura deger veriyor,onur borcu için ölebilecek adam gibi adam.
- su üstünde nerdeyse durdurulamaz bir gücte,suyu işleyebiliyor ve gemilere ne yaptıgını gördük.
- dev dalga arkadan geldiginde dümeni tutan,ve gemiyi alabora ettirmeyen jinbeiydi,bizimkiler ancak yırtınırlar dümen düz olsun diye.
- herkez jozunun actıgı delige cakıldıgında seytan meyvesi kullanıcılarını cekip cıkaran jinbeiydi.
- bu saatten sonra gelicek adamın en azından amiralin karsısına cıkabilmesi lazım.jinbei cıplak elle magmayı avuclayıp akainuyu karsıladı.e.oda jinbei suya ulasmasın gücü olaganüstü artar diye bir baska amirale jinbeinin inicegi yeri dondurttu.
- artık grand lineda degil yeni dünyada gidicekler,her an gemiden düşen olabilir,her an zorlu bir akıntı olabilir.franky yolculuk esnasında, geminin tamirata ihtiyacı varsa dümeni doktora bırakıyor,ya peki doktorada ihtiyac varsa ? peki ya sanjinin savas gücünede ihtiyac varsa ? gördügün gibi jinbeinin yararları ve artıları cok.

diger adaylar içinden hiç biri jinbeiden daha mühim degil ,tayfa için law bile...çünkü birde ırkların kardeşligi projesi var.ve joy boyun balıkadamlara verdigi söz.korsanlar kralının ve antik krallıgın veliahtının gemisinde, bir balıkadam olmak zorunda. e.odada en güclülerini yamadı bize. ;)

Lawin kendi nakamalari var. Her nekadar gelmesini istesemde gelmez. Jimbeininde bu ark gelebilecegini sanmiyorum. Tayfa 10 kisiyi gececek bence. benim dusuncem yankislikla bir cuce birinin cebine falan girip bayilacak. Ve tayfa yola cikana kadar bunu farketmeyecek. Boylece bir cuce katilacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık