Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] 10. Nakama

E.Oda'nın travesti sevdasını göz önünde bulundurcak olursak Cavendishin gelme ihtimalide var

Hiç belli olmaz dostum zaten 10. tayfa üyesi erkek & kadın sorunsalı var bu karakter o sorunuda çözebilcek donanıma sahip :D . Ayrıca cavendish'in popüler olma hastalığı var bunuda en iyi mugiwara tayfasında yapabilir

Hiç belli olmaz dostum zaten 10. tayfa üyesi erkek & kadın sorunsalı var bu karakter o sorunuda çözebilcek donanıma sahip :D . Ayrıca cavendish'in popüler olma hastalığı var bunuda en iyi mugiwara tayfasında yapabilir
Olabilir aslında ama bu arc tayfaya katılmasını istediğim kişiler arasında son ya da sondan bir öncedir. :D

Benim kişisel tercihimde Bartodan yana bence tayfaya gelmeyi en çok hakeden kişi. Başlangıçtan beri takip ediyor , güçlü ve çok komik. Tipide paylaçoya benziyor :D korsan tayfasında olması gereken modellerden biri.

Benim kişisel tercihimde Bartodan yana bence tayfaya gelmeyi en çok hakeden kişi. Başlangıçtan beri takip ediyor , güçlü ve çok komik. Tipide paylaçoya benziyor :D korsan tayfasında olması gereken modellerden biri.
Abi bu arc tayfanın yapısına uyan o kadar kişi geldi ki insan hepsini istiyor. :D Ben bilim adamını bile istiyorum o kadar. :D

Oda, Law'a da Jinbei taktiği yaptı. İlk başta ciddi ve olgun gözüküyordu ikisi de sonra bizimkilerin seviyesine indirdi yavaş yavaş.
Law kahvaltı da bağırıyor ya ben ekmem sevmem diye. :D

Jinbei , Law , Sabo bunlar ittifak olarak kalır gibime geliyor ama Barto tam tayfaya uygun. Adam Luffy için mera mera yı almaya gelmiş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık