Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro'nun Kuracağı Tayfaya Kimler Katılır?

zoro'nun kurduğu tayfaya kimler katılır

• Kullanılan toplam oy
    51

Üye silindi 5781

ArlongPark Arc.'ta zoro'dan kaptana yakışır bir hareket görmüştük namı'nin nasıl bir durumda olduğunu anlayıp farkında olduğunu ve onu kurtaracaklarını belirtmek için elleri bağlıyken kendini suya atıp namı nin onu kurtarmasını beklemişti belki yalnızca luffy için yapmıştır ama kurtarmak için elinden geleni yaptı
Ben oradaki duruma bir eleştiri yapmadım zaten. Nami sınırı aşınca Zoro da direkt kılıcına davrandı. Luffy öyle değil işte. Luffy'nin sınırlarını WCI'de net gördük bence. Ben ikisini kıyaslıyorum şu an , tek başına değerlendirmiyorum karakteri.

Ben oradaki duruma bir eleştiri yapmadım zaten. Nami sınırı aşınca Zoro da direkt kılıcına davrandı. Luffy öyle değil işte. Luffy'nin sınırlarını WCI'de net gördük bence. Ben ikisini kıyaslıyorum şu an , tek başına değerlendirmiyorum karakteri.
WCI bir rezilliktir, şöyle adam akıllı düşünürsen orada Luffy'nin şansa bala kurtulması ve bedel ödememesi sayesinde şuan liderlik özelliği var diyorsun. Sonuç odaklı bakarsan çok büyük lider ama sürece bakarsan rezilin önde gideni.

Üye silindi 1004

Kimse katılmaz (Brook ve Chopper katılabilir belki.) , Zoro duygusuz bir adam. Kendisinin kaptan olduğu tayfa da pek ileriye gidemez zaten.
Zoro neden duygusuz ya? Aynı gün tanıştığı kıza çiçek toplarken "Kenan Doğulu - Cakkıdı" mırıldanmadığı için falan mı? Ya da Zoro daha tanışıla bir hafta olmadan onun sevdiği yemekleri yapmayacağı için mi? Zoro tayfası ve kaptanın hayali için tüm duygularıyla boğun eğmiş bir adam.

Zoro tayfa kurmak gibi işlerle uğraşmaz,zaten Luffy gibi adam etkileme huyu yok.

Sanji Mihawk ile dövüşünde Zoro'yu merak etmişti.

Böyle bir senaryo yeniden olursa,Sanji ile takılabilirlerdi bence.

Onun dışında Nami,Usopp,Franky,Robin bunlar ile uğraşmazdı bile.

Amacına bağlı. İntikam? miras irade? Bu şekilde olur ama diğer türlü "Yav dağılıp ne yapacağız hadi korsanlığa devam edelim." düşüncesi söz konusuysa tayfa dağIılır. (Çöppır ve Brook katılabilir ama)

Chopper ve Zoronun arasında güzel bir çekim var. Gerisi gelmezdi. Luffy niye yok :artiz:

Son düzenleme:

Üye silindi 5781

WCI bir rezilliktir, şöyle adam akıllı düşünürsen orada Luffy'nin şansa bala kurtulması ve bedel ödememesi sayesinde şuan liderlik özelliği var diyorsun. Sonuç odaklı bakarsan çok büyük lider ama sürece bakarsan rezilin önde gideni.
Şansa bala gireceksek seriyi baştan aşağı tekrar yorumlamamız gerekir :D Eldekini yorumluyoruz reis.
Zoro neden duygusuz ya? Aynı gün tanıştığı kıza çiçek toplarken "Kenan Doğulu - Cakkıdı" mırıldanmadığı için falan mı? Ya da Zoro daha tanışıla bir hafta olmadan onun sevdiği yemekleri yapmayacağı için mi? Zoro tayfası ve kaptanın hayali için tüm duygularıyla boğun eğmiş bir adam.
Zoronun rebeccaya ve viviye merhamet gösterip onların kraliyeti için Luffy kadar çaba sarfedeceğini ben zannetmiyorum. Duygusuzluktan kastım buydu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık