Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Zoro'nun Kimliği Hakkındaki Gizemler

Zoro'nun aslında kim?

• Zoro ile Ryuma aslında aynı kişi

Kullanılan: 6 9.8%
  • Zoro ile Ushimaru aslında aynı kişi

Kullanılan: 0 0.0%
  • Zoro, kimsenin reerkarnesi değil

Kullanılan: 28 45.9%
  • Zoro, Ryuma'nın çocuğu

Kullanılan: 6 9.8%
  • Zoro, Ushimaru'nun bir akrabasının çocuğu

Kullanılan: 2 3.3%
  • Zoro aslında ömerçip

Kullanılan: 8 13.1%
  • Diğer

Kullanılan: 7 11.5%
  • Zoro, Ushimaru'nun babası

Kullanılan: 0 0.0%
  • Zoro, Ryuma'nın babası

Kullanılan: 4 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    61
Zoro soylu bir ailenin piçi çıkabilir. Hem kökeni soylu hem piç olduğu için aileden sayılmayan. Oda sever böyle numaraları

ulan bu ne tayfadaki herkesin anası babası belli değil. Hepsi mi pij hamsi.

pijdir o pij pij eti de dötü de yenmes. pijdir o hamsi

4. Zoro, Ryumanın çocuğu
Bunu daha önce de dile getirmiştim. Ryuma ve toki tanışıklar. Toki meyve yedi ve meyvesinin gücünü bilmiyordu. Ryumanın çocuğu olan Zoroya dokununca zoro bir anda 800 yıl kadar sonraya gitti. Toki de ne olduğunu anlamadı. Belki de ryuma bu yüzden hastalandı ve öldü. Neyse toki, zamanda atlama yaparak yıl yıl zoroyu aramaya başladı ama bulamadı. Geri de dönemeyince kendi ailesini kurmaya karar verdi. Kaderin cilvesi, vazgeçtiği yıl zoro doğdu.
Bu bana mantıklı geldi. Hatta bende acaba tokinin kardeşi olabilir mi demiştim. Aile bireyleri ölür. Gücünün farkında olmayan toki kardeşi zoroyu dokunarak zaman atlaması yapar 800 yıldır zaman atlaması yaparak zoroyu arar demiştim. Bu daha akla yatkın geldi. Güzel Ellerine sağlık.

Zoro bilindik birinin çocuğu değildir hatta babası da sıradan birisi onu ve annesini o doğduğunda terketmiş biridir.Serideki çoğu kişinin aksine yokluktan sıfırdan zirveye çıkan, çalışmanın azmin sembolü bir karakterdir.En azından ben böyle olmasını umuyorum.Ama mangaka maalesef seviyor kutsal kanı klişesini illa babadan anadan sağlam bir kan çıkarıyor çoğu karakterde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık