Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Zoro'nun Gözündeki Yara

Zoro'nun gözünden çıksa çıksa göz çıkmaz. Yani gözü çıkmıştır eğitim alırken. Birşeyler beklemek o gözden sağlıklı değil. Bazıları aura filan çıkacak yazıyor ama burası Naruto değil.

Ya biraz cok zorlama olabilirde acaba mihawk ın gözleiri önceden beri öle degilse ve bi lanetten ötürü o sekle bürünüp sahin göz lakabını aldıysa vede zoroya bu gözünün tekini verdiyse?? Sonucta zorodan etkinlenmis bi insan ve saygı da duyuyor.
Bu dünyanın en iyi kılıc ustası olayı belkide lanetle alakalıdır bi noktadna sonra.Yada belki lanetli bi soydan geliyordur

Yaklaşık 2 ay 10 gün sonra 2020 yılına gireceğiz, hala Zoro' nun gözüne ne olduğunu öğrenemedik.

Not: Tartışmaya katılan herkesin yazdıklarını okudum, hepinizin ellerine sağlık.

Antrenman için bir gözü kapalı duruyor diye düşünüyorum. Aşırı zorlandığı bir dövüş olursa ikinci gözünü açıp tam potansiyel dövüşecek diye bekliyorum. Nitekim Zoro Yeni Dünya'da daha hiçbir dövüşte sınırlarını zorlamadı. Ayrıca belirteyim gözünden ayrı bir güç falan da beklemiyorum :) Bu düşüncemde çok iddialı olmasam da Zoro'nun tarzına uygun bir uygulama olurdu.

Antrenman için bir gözü kapalı duruyor diye düşünüyorum. Aşırı zorlandığı bir dövüş olursa ikinci gözünü açıp tam potansiyel dövüşecek diye bekliyorum. Nitekim Zoro Yeni Dünya'da daha hiçbir dövüşte sınırlarını zorlamadı. Ayrıca belirteyim gözünden ayrı bir güç falan da beklemiyorum :) Bu düşüncemde çok iddialı olmasam da Zoro'nun tarzına uygun bir uygulama olurdu.
Naruto da sakura buna benzer bir antrenman yapmıştı 3 yıl boyunca cakrasinin bir kısmını hiç kullanmayıp biriktirerek belkide zoro da gözünü hiç kullanmayıp daha iyi bir görüş falan sağlayabilir yada en basiti tek gözle savaşmak daha zor olduğu için ikinci gözünü de açtığında bakış açısı büyüyecek ve daha iyi savaşacak vs vs gider

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık