Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Zoro'nun Gözündeki Yara

Temel olarak aynı düşünüyoruz ne çıkarsa çıksın power up alıcak o gözden kesin .D
Ben Ashura formunu sadece bir teknik olarak görüyorum, gözle ilgili bir durumu var mıdır, bilemem. Anime'de gözünü kırmızıya boyuyorlardı, Manga'da da böyle ise, bir şeyler çıkabilir. Diğer gözünün değil, kızıl ışık saçan gözünün çizilmiş olması da başka bir ayrıntı tabii.

Shogun ile vs olur mu bilmem ama Ashura haricinde yeni bir form çıkarabilir, örneğin Indra formu gibisinden bir şey :D Yanlışım yoksa bu iki elemanda japon mitinde ilahi varlıklar, bu mitin içerisinden Ashura'dan daha cafcaflı bir vardır, ona uyarlayabilir Oda.
Hiç resimlerde veya televizyonlarda görmedin mi Hindu inancı ile ilgili olduklarına dahil:p Aynı şey Naruto'da da var ;)

Hiç resimlerde veya televizyonlarda görmedin mi Hindu inancı ile ilgili olduklarına dahil:p Aynı şey Naruto'da da var ;)
Yanlış hatırlamıyorsam Susano'o, Hashi'nin budası, Enel'in kendisi, Hindu inancından esinlenmiş idi. Kyuubi ve Kaguya'da japon mitinden esinlendi diye hatırlıyorum. Tabii Indra ve Ashura'da arada japon mitine kaymış :p

Ben hala o gözden bir şey bekleyemiyorum. Göz üzerinden güç kazanımı pek Op'luk değil. Ha olursa da olsun, bir şekilde güçlenecek zaten Zoro.

Mihawk'ın Zoro ile aynı gözünün kapalı çizilmesinin özel bir nedeni var mı acaba? Hem de Zoro bölümüne fazla uzak değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık