Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zoro vs. Shogun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de iki anlamada değindim zaten.Hem karakter hem güç.İlk cümlede güce ikincisinde karaktere. :/ . Şİmdi Luffy'nin önünde rakip olarak akla gelen kişilerden biri de Kaido.Ama biz yanına adamlar ekliyoruz di mi?Luffy bayılıyor mu Law ile Kid ile birlikte dövüşmeye.Ama olması ihtimal dahilinde olan şeylerden biri de bu.Bence 3 ihtimal var ya Shogun amiral altı seviyede çıkacak yahut Law olur başkası olur biri ile alacak ya da hiç karşılaşmayacak.
Şimdi Kaido Luffy için hiçbirşey ifade etmiyor sadece önünde ki bir engel sadece. Luffy Teach ile karşılaştığında kimse Teach e dalmayacak mesela. He Zoro nun Teach i Mihawk ama işte bir kılıçustalığı gururu var seride.
Seriyi okumayan birisine sorsan ve mantıklı olan senin dediğin gücün yetmiyorsa iki kişi dalsın ama işte seri içi olaylar var.

Hocam senin gibi bir Zoro fanının Zoro'dan yeni bir kılıç beklemesi şaşırttı beni. Şu vakitten sonra Zoro'nun kılıçlarından birini terk etmesi için kılıcının kırılması yani yenilmesi gerekir. Başka türlü nasıl bir sebeble yeni bir kılıç elde edebilir ki? Bence yeni kılıç olayı çok zor.
Nami'nin silahla Zoro'nunkini karşılaştırma bence. Zoro kılıcındaki çiziği bile utanç kaynağı sayıyor.
Mesele Nami kadar kolay silah degistirmesi degil zaten. Bu konuda sana katilmamak mumkun degil. Cunku Zoro kilicini atmayip kendisi icin onemli "biriymis" gibi gomen bir adam. Buyuk saygisi var. Ancak ne demek istedigimi en iyi su sekilde anlatabilirim bu konuda:

http://www.korsanfan.com/konu/will-of-d-dd-Üzerine.255/

Bu teoriyi gormussundur mutlaka. Nami ve Zoro arasindaki baglanti nedir bilmiyoruz ama bu kadar fazla tesaduf(!) bir seylerin ortak oldugunu gosteriyor bence.

Ve evet, benim gibi bir Zoro fani bile yeni bir kilic bekliyor :)

@Raiden

Zoro nun alacagi cok power up var daha. Ozellikle Wano da cok sey ogrenecektir. Daha selalenin altinda meditasyon bile yapmadi :D Isin sakasi bir yana meditasyon gercekten guclenmesini saglar :) Tam gucunu gormedigimiz icin bazi seyler icin erken oldugu dusunuluyor ama asil gucunu gordugumuzde daha ilimli bakariz boyle seylere diye dusunuyorum.

Amiral konusuna gelince :) Bu dakikadan sonra serinin agir toplarini gorecegiz diye dusunuyorum ben. Kral hakiyi bile yeni dunyada bir suru insan kullaniyorsa amiral seviyesi insanlarin sayisinin da yeni dunyada fazla oldugunu dusunebiliriz. Bu sebeple bir yonkou arkinda savascilariyla unlu bir ulkenin en isi savascinin amiral seviyesinda oldugunu dusunmek bana abarti da mantiksiz da olasisiz da gorunmuyor acikcasi.

Şimdi Kaido Luffy için hiçbirşey ifade etmiyor sadece önünde ki bir engel sadece. Luffy Teach ile karşılaştığında kimse Teach e dalmayacak mesela. He Zoro nun Teach i Mihawk ama işte bir kılıçustalığı gururu var seride.
Seriyi okumayan birisine sorsan ve mantıklı olan senin dediğin gücün yetmiyorsa iki kişi dalsın ama işte seri içi olaylar var.
Kaido nasıl Luffy için anlam ifade etmiyor?Daha zouda canına okuyacağım demedi mi?Öncesinde ona bilenmedi mi?Şu anki durumlar için söylüyorum Luffy için rakip olarak Kaido'dan daha anlam ifade eden biri yok şu anda.

Ben zaten kesin 2 kişi dalarlar demiyorum.Ama Shogun amiral gücünde biriyse Zoro'yu Shusui'nin üzerine oturtur onuda söyleyeyim.Yani amiral gücünde olması halinde 2 kişi olur diyorum.Ki Law ile dalması da bi problem teşkil etmez.Kılıç ustası gururu varda Luffy gurursuz biri mi de önündeki en büyük engellerden birine böyle bi şekilde dalacak.

Fuji'yi ayırmak lazım dedim zaten.:T Koca Mf'yi görmedik mi, en iyi amiral gücü hakkında bir fikrin var. Kimle kıyaslama yapacaksın, hiç görmediğin adamlar ile mi?
Benim fikrim var elbet ama ortada net birşeyler yok. Neyse konu bu değil. Zoro Shogun alamaz, alırsa da torpildir :oleyo:

Kaido nasıl Luffy için anlam ifade etmiyor?Daha zouda canına okuyacağım demedi mi?Öncesinde ona bilenmedi mi?Şu anki durumlar için söylüyorum Luffy için rakip olarak Kaido'dan daha anlam ifade eden biri yok şu anda.

Ben zaten kesin 2 kişi dalarlar demiyorum.Ama Shogun amiral gücünde biriyse Zoro'yu Shusui'nin üzerine oturtur onuda söyleyeyim.Yani amiral gücünde olması halinde 2 kişi olur diyorum.Ki Law ile dalması da bi problem teşkil etmez.Kılıç ustası gururu varda Luffy gurursuz biri mi de önündeki en büyük engellerden birine böyle bi şekilde dalacak.
Kaido Luffy nin karışmayın onun işini ben bitireceğim diyeceği türden bir anlam ifade etmiyor yoksa tabiki Kaido Luffy nin önündeki engellerden biri onu yıkacak.
Valla Zoroyu nereye oturtur bilmem ama Shogun ile savastiracaksa tek savaştıracaktır. Ha o seviyede değilse Zoroya ayrı bir yol çizer gider yıkımcı falan alır Shogunu da yerel birisi yener.

Kaido Luffy nin karışmayın onun işini ben bitireceğim diyeceği türden bir anlam ifade etmiyor yoksa tabiki Kaido Luffy nin önündeki engellerden biri onu yıkacak.
Valla Zoroyu nereye oturtur bilmem ama Shogun ile savastiracaksa tek savaştıracaktır. Ha o seviyede değilse Zoroya ayrı bir yol çizer gider yıkımcı falan alır Shogunu da yerel birisi yener.
Shogunda Zoro'nun karışmayın onun işini ben bitireceğim dediği biri değil ama.Zamana bırakalım en iyisi :S

Zoro bir amirali teeee seri sonuna aliyor ama Luffy Kaido'yu teke tekte aliyor ? :hoo:

He he tamam. aynen devam :D

Soz konusu kisi Kaido. Luffy'nin bu adam benim diye ergen tavirlara girebilecegi biri degil. Luffy bir yonkouyu teke tekte alabilecek kivama geldiyse Dressrosa da Fuji'den yedigi yercekimini Fuji'nin agzina geri sokmasi gerekirdi o zaman. Adam daha amiral degil KK seviyesine getirdiniz Kadio'yu aldirarak :alkis:

Kılıç ustası gururu varda Luffy gurursuz biri mi de önündeki en büyük engellerden birine böyle bi şekilde dalacak.
Bu gururla alakali degil.Karakterle alakali.Her karakterin degisik ozellikleri vardir.Luffy icin yardimlasma veya bu tur olaylar sikinti olusturmayabilir.Dee coculuk zamanlarinda bile luffy ayiyla dovusurken ace'den yardim etmesini istiyordu.Kaplana 3 kisi birden daliyorlardi.Maymunla dovusemedigi icin garp'a sitem ediyordu.Zoro ise dojo zamanlarinda her gun teke tek karsilasmalar yapiyordu.Zoro'nun bakis acisi boyle.Sanirim arlong'a(ki orada da ayakta zar zor duruyordu keza sanjide oyle) ve oars'a baskalariyla daldi sanirim.Mihawk ve ryuuma kapismalarinda gordugumuz uzere zoro kendi dovuslerine baskalarini dahil etmeyi pek sevmiyor.Gerci yukarida sey dedim ama buna gurur denilmese de seref/onur yuzunden boyle yapiyordur belki. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık