Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zoro vs. Shogun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rise and Shine

Bilmediğimiz karakterleri niye hep Amirallerden güçlü mü değil mi diye tartışıyoruz ? Amiral hariç güçlü karakter yokmuş gibi .

Dof makul la bence. Sonuçta öncesinde bir Mom veya Vinsmoke dusecek. Şu an alamaz Dof'u ama o arc alabilir. Zaten yikimci alsa dahi alacagi yikimci Dof'a yakın olacaktır. Belki direkt Dof kadar.
Zoro p up almadı ama hiç aldı mı? Geçen zaman yararına işlemiyor Yeni Dünyaya nasıl girdiyse hala öyle :bilmem:

Bu konuyu acmamin nedeni kesinlikle bu mücadelenin galibi kim olur sorusu degil. Bu konuyu acmamin nedeni bu mücadelenin Wano Ülkesinde ve Dünyada nasil bir etki birakacak,ve mücadelenin nasil olucagyla ilgili bu konudaki görüslerinizi merak ediyorum.

Benim görüsüm su sekilde:
Zoro ve Shogun nun kapismasi Wano ülkesini bir kismini yok edicek bir hiddete olucak,
Mücadelenin sonunda zoro Wano ülkesinin Kahramani ilan edilecek ve bu mücadele sonucu
Zoro nun agziyla kullandigi beyaz kilic kirilacak ve Shogunun sahip oldugu dünyanin
en iyi 12 kilicindan biri olan kilici alicak.
Yalnız o beyaz kılıç dediğinde en iyi 12 kılıçtan biri :D

Zoro p up almadı ama hiç aldı mı? Geçen zaman yararına işlemiyor Yeni Dünyaya nasıl girdiyse hala öyle :bilmem:
Alır, araya sıkıştırır mangaka dedim kendimce. Çünkü hiç olmazsa yikimci alacak bu adam. Dof'tan çok da aşağı olmayacağı aşikar. Ama amiral seviyesi cok ucuk. Amirali ta seri sonunda alir diye düşünüyorum.

Luffynin yardımla alması söz konusuyken Zoronun amiral seviyesi birini (Tabi eğer o seviyedeyse) yanında Law ile alması abes kaçmaz fikrindeyim :S Ya da dalmak istemesi desek doğru olur.
Ben işin güç tarafından demedim zaten karakter bakımından dedim. Zoro nun kılıç ustalığı konusundaki karakterini tartışmaya gerek yok. Logtown daki kolunu kılıcın altına koyduğu sahne yeter. Şimdi böyle birisinin kılıç denince akla gelen ilk kişiler olan samurayların liderine birisiyle dalması beklenemez.

Ben işin güç tarafından demedim zaten karakter bakımından dedim. Zoro nun kılıç ustalığı konusundaki karakterini tartışmaya gerek yok. Logtown daki kolunu kılıcın altına koyduğu sahne yeter. Şimdi böyle birisinin kılıç denince akla gelen ilk kişiler olan samurayların liderine birisiyle dalması beklenemez.
Ben de iki anlamada değindim zaten.Hem karakter hem güç.İlk cümlede güce ikincisinde karaktere. :/ . Şİmdi Luffy'nin önünde rakip olarak akla gelen kişilerden biri de Kaido.Ama biz yanına adamlar ekliyoruz di mi?Luffy bayılıyor mu Law ile Kid ile birlikte dövüşmeye.Ama olması ihtimal dahilinde olan şeylerden biri de bu.Bence 3 ihtimal var ya Shogun amiral altı seviyede çıkacak yahut Law olur başkası olur biri ile alacak ya da hiç karşılaşmayacak.

Bu tartışmaların yönü Zoro>Luffy'e doğru gidiyor:fool:

Fikrimi söylemem gerekirse Zoro Mihawk'ın köpeği olacak kadar yüzsüz ve kişiliksiz biri olmasına karşın konu dövüş olunca kılıcın yolunda olması sebebi ile 2. birini yanına kabul etmez. Bir kılıç ustası bunu yapmaz yapamaz yaptırmam!1!1! Üstelik bunlar japon.

Luffy ile karşılaştırmanın manası yok. Luffy kılıç ustası değil. 2'ye bir dalabilir ki bunun bir önemi yok. Law ile Dof'a kombo yapmışlığı var. reddohaku idi galiba.

Kakarotto ile Vegeta'nın Boo dövüşünü düşünürsek, sürekli bahsettikleri saiyajin gururu neredeydi. Majin Boo'ya dalmayan kalmamıştı, bir ben dalmadım o esnada dövüşü bilenlerden ama kimse o meşhur saiyajin gururunu anmadı bile neden çünkü Majin Boo tartışmasız en güçlüydü, akıllara gelmedi gurur murur o telaş içerisinde. Kadio da o hesap işte. 10 kişi de dalsalar kimse demez ki biz ne yapıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık