Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zoro vs. Shogun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuina'nın kılıcı ve Ryuma'nın kılıcına hiçbir şey olmayacak. Gönül ister ki Zoro'yu da temsil eden bir kılıcı olsun. Hani Ryuma'nın ve Kuina'nın kılıçları Zoro ile örtüşmüyor gibi. Her ne kadar Zoro kılıçlara önem verse de. Aklımız da hep Ryuma'nın Kuina'nın olarak kalacak. İşte bu noktada Zoro'yu da yansıtacak bir kılıç lazım. Bilmiyorum belki de yanlış düşünüyorumdur.:S

Dövüş hakkında bir şey diyemeyeceğim.:D

Kuina'nın kılıcı ve Ryuma'nın kılıcına hiçbir şey olmayacak. Gönül ister ki Zoro'yu da temsil eden bir kılıcı olsun. Hani Ryuma'nın ve Kuina'nın kılıçları Zoro ile örtüşmüyor gibi. Her ne kadar Zoro kılıçlara önem verse de. Aklımız da hep Ryuma'nın Kuina'nın olarak kalacak. İşte bu noktada Zoro'yu da yansıtacak bir kılıç lazım. Bilmiyorum belki de yanlış düşünüyorumdur.:S

Dövüş hakkında bir şey diyemeyeceğim.:D
Shogun katledecek Zoro'yu kapakta son içkisini içiyor :D

Zoro'nun kişiliğini amacını temsil ediyor o beyaz kılıç. Luffy kaido'yu yenecek ama şapkasını kaybedecek demekle aynı.

Momo gitmeden wano'da aksiyon beklemek yersiz. En az 1yıl zoro gözükmez seride tahminimce şimdiden kafa yorup merakta kalmayın wano ile ilgili, haftaya çıkacak bölümü merak edin daha iyi :)

Roronoa Zoro

Kaido da öldürebilir Zoro'yu, bu ihtimal niye göz ardı ediliyor :(
Luffy'i Kaido'yu indirecek kıvama getirmek kolay değil sonuçta.

Yok benim kastettiğim zoro fanlar adadaki en sağlam adamla Zoro dövüşür zannediyor.Law en güçlüyle dövüşür Zoro 2. ile.Kaldı ki Shogun amiral seviyesi filansa Zoro'nun kılıçları neticesine monte edip Luffy'e süs niyetine gönderir.Sunny'nin önüne koyarlar artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık