Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro vs. Doflamingo (Dayanıklılık Karşılaştırılması)

Kim daha dayanıklı?

• Kullanılan toplam oy
    172
Bu tip anketler de kurgu göz edilmemeli ve her iki tarafta aynı epiklik ve p.up ile değerlenmelidir.
Yani şu iradeyi kıyas alamadım.
Kapa kapa :hhh:
Zaten fiziksel olarak bakmak daha doğru bence dayanıklılığa.
Buna nasıl karar verdin anlamadım.

Law'ın yaptığı Countershouk muydu neydi, o saldırı Dof gibi adamlar hariç diğer birçok kalburüstü adamı bile teke getirebilir. Direk organ alıyor, Dof meyvesinin avantajı sayesinde dikti vs yırttı. Zoro, Luffy vs yırtamayabilir.
Dayanıklılık konusuna gelince Dof'un dayanınıklığına hayran kaldım diyebilirim. Law ve Luffy'le olan dövüşlerinde ki dayanıklılığı baya iyiydi. Zoro'nun belkide en baba özelliği hayvani dayanınıklığı. 2 yıl sonrasında pek bir olay olmadı Zoro için ama 2 yıl öncesinden Arlong olsun, hele ki Luffy'nin acısını almak olsun bunlar bana referans oluyor 2 yıl sonrası için. Uzun lafın kısası 2 yıl önceden aldığım referanslarla Zoro'nun dayanınıklığı daha öndedir diyorum.
Zaten o teknik yüzünden ikilemde kaldım. Ben şuan bi Zoro bi Doflamingo diyorum kararsızım yani. Tabi senin dediğin o referans muhabbeti yüzünden oyum Zoroya gitti.

Gençler kendimizi kandırmayalım bu dövüşü Dof alır, pardon ne Dof'u Zoro alır :a:
Ne dövüşü ayıptır sorması? Oylar kafa kafaya ama :D

Bu konu Dofy'i bilmiyorken açılsa Dofy'den bu kadar dayanıklılık beklemediğim için direkt Zoro derdim. TB'deki olay efsaneydi. Ancak Dressrosa'da Dofy de bayağı bir dayanıklılık şov yaptı. Luffy adamı dövmekten bitap düştü adam düşmedi. Gördüklerimizden yola çıkarak şimdi de Dofy demem gerekiyor. Ancak bu kez de Zoro'nun yeni üst sınırını bilmiyoruz. Geçen iki yılda ne kadar güçlendi acaba Tashigi gibi biz de merak ediyoruz. Yeni dünyaya girdiğinden beri eli cebinde geziyor zorlansaydı da görseydik. Tek veri Fujitora'nın basıncı altında iken kontra atabilmesi herhalde. Bu da yeterli değil. Gördüğümüze bakarsak Dofy, beklentiye bakarsak Zoro. Wano'da Dofy seviyelerinde bir rakipte tam gücünü gösterebilir.

Ama ben şimdi çok kötü gömerim :(
Luffy acıları sonrası ayakta kalmak falan filan söylenmiş. Bu tarz bakarsak olaya G4+ King Kong Gun saldırısı sonrası hala Dof hala hayatta kalıyor xD

Bu konu Dofy'i bilmiyorken açılsa Dofy'den bu kadar dayanıklılık beklemediğim için direkt Zoro derdim. TB'deki olay efsaneydi. Ancak Dressrosa'da Dofy de bayağı bir dayanıklılık şov yaptı. Luffy adamı dövmekten bitap düştü adam düşmedi. Gördüklerimizden yola çıkarak şimdi de Dofy demem gerekiyor. Ancak bu kez de Zoro'nun yeni üst sınırını bilmiyoruz. Geçen iki yılda ne kadar güçlendi acaba Tashigi gibi biz de merak ediyoruz. Yeni dünyaya girdiğinden beri eli cebinde geziyor zorlansaydı da görseydik. Tek veri Fujitora'nın basıncı altında iken kontra atabilmesi herhalde. Bu da yeterli değil. Gördüğümüze bakarsak Dofy, beklentiye bakarsak Zoro. Wano'da Dofy seviyelerinde bir rakipte tam gücünü gösterebilir.
Zoronun dayanıklılığı 2 yıl öncesinde çok iyiydi. 2 yıl aradan sonra öncesine göre öyle bir beklentiye soktuki oylar kafa kafaya gidiyor. Dediğin gibi beklenti Zoro yönünde verilere bakınca kararsız kalıyorum.

Zoro'nun şu anlık dayanıklılığını bilmiyoruz.Sadece tahmin yani.Şimdilik Dof diyorum.İlerde Zoro geçecek tabi ki :)
Geçecek tabi reis ;)

Ama ben şimdi çok kötü gömerim :(
Luffy acıları sonrası ayakta kalmak falan filan söylenmiş. Bu tarz bakarsak olaya G4+ King Kong Gun saldırısı sonrası hala Dof hala hayatta kalıyor xD
Benim konumu gömmek. Üzdün Roçe kardeş. Dof desen yeterliydi :(

S

Seni hiç gömer miyim be :(
Ben fanlarından ötürü Zoro'ya uyuzum bu aralar :(
Hadi uyuz olmadım diyelim çok zor yahu :(
Zoro ile Doflamingo dövüşse neyse dayanıklılık yarışı bu. Zoronun dayanıklılığıda öyle az buz bir şey değil ki.
Ben bile kararsızım yani oyumu Zorodan yana kullandım ama bir tarafım Doflamingo diyor. Oylarda kafa kafaya gidiyor zaten.

Zoro ile Doflamingo dövüşse neyse dayanıklılık yarışı bu. Zoronun dayanıklılığıda öyle az buz bir şey değil ki.
Ben bile kararsızım yani oyumu Zorodan yana kullandım ama bir tarafım Doflamingo diyor. Oylarda kafa kafaya gidiyor zaten.
Yok yahu anlıyorum. Belli çapı var zaten bizim çocuğun. Ama sonra diyorum ki Law ve Luffy birlikte ne kadar zarar vermiştir Dof'a? Buna rağmen G4 bitene kadar dayandı sonra etrafta Luffy'i arıyordu topallayarak. Daha sonra o haliyle bir de KKG yedi adam.

Benim Dof diyorum bu anket için :(

Yok yahu anlıyorum. Belli çapı var zaten bizim çocuğun. Ama sonra diyorum ki Law ve Luffy birlikte ne kadar zarar vermiştir Dof'a? Buna rağmen G4 bitene kadar dayandı sonra etrafta Luffy'i arıyordu topallayarak. Daha sonra o haliyle bir de KKG yedi adam.

Benim Dof diyorum bu anket için :(
23 - 20 fark açılmaya başladı yavaştan. Yalnız değilsin onu söyleyeyim sana. Konuyu ben açtım ama bende epey ikilemdeyim.
Bir tarafım Doflamingo diyor diğer tarafımda 2 yıl öncesi Zoronun dayanıklılığı şimdi ne olmuştur diyor.

Zoro amirallerden dayanıklı değil mi ya da o seviyede diyelim. Dofy dayanıklılıkta amirallerden üstün mü görülüyor? Güce göre, kendi çapına göre dayanıklılığa bakmıyor muyuz?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık