Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro vs. Doflamingo (Dayanıklılık Karşılaştırılması)

Kim daha dayanıklı?

• Kullanılan toplam oy
    172
Dofta o meyve desteği varken tartışılmaz bile. Gama Knife yese zaten laftı kayar Zoronun. Fiziksel darbelerdi G4tü kkg idi falan başka mevzular girmeye gerek kalmıyor.

Dofta o meyve desteği varken tartışılmaz bile. Gama Knife yese zaten laftı kayar Zoronun. Fiziksel darbelerdi G4tü kkg idi falan başka mevzular girmeye gerek kalmıyor.
Zoro Gamma Knife yese de dayanır, adamda irade ve dayanıklılık üst düzey. Dünden bugüne Zoro'nun aldığı hasarlara dayandığı çilelere bakarak anlayabiliriz. Doflamingo'nun yediği darbelere göre değerlendirmek kör atmak gibi. Konunuz Zoro vs Doflamingo. Doflamingo Zoro'ya KKG atabilecek mi? Yada Gamma Knife? Zoro'yu Doflamingo'nun dayanıklılığı üzerinden değerlendirip bak Doffy bunları yedi Zoro al bunu alamaz mısın diyorsun :(

Zoro Gamma Knife yese de dayanır, adamda irade ve dayanıklılık üst düzey. Dünden bugüne Zoro'nun aldığı hasarlara dayandığı çilelere bakarak anlayabiliriz. Doflamingo'nun yediği darbelere göre değerlendirmek kör atmak gibi. Konunuz Zoro vs Doflamingo. Doflamingo Zoro'ya KKG atabilecek mi? Yada Gamma Knife? Zoro'yu Doflamingo'nun dayanıklılığı üzerinden değerlendirip bak Doffy bunları yedi Zoro al bunu alamaz mısın diyorsun :(
vs konusu değil la. İlk sayfayı oku hele. Dövüş olsa zaten yoruma gerek duymam.

Vs konusu gibi açılmış ama vs konusu değil tam olarak. Karşılaşmıyor bunlar. Hangisi daha dayanıklı diye soruluyor sadece.

Ben zoro diyorum. Doflamingo'nun hakşsi çok yüksek olduğundan ve meyvesi sayesinde dayandı o kadar.
Adam red hawk yediğinde 2 metre geri gidip kan tükürdü sadece.

Gamma knife onu öldürecekken meyvesiyle organlarını onardı. Leo bazooka'dan sonra da meyvesiyle yaralarını iyileştirdiği görülebiliyor.

Ben zoro'nun vücudu daha dayanıklıdır ve acıya daha çok katlanabilir diyorum. Ama yüksek haki ve meyveden dolayı dof daha çok hasara dayanabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık