Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Sanji eğitimden güçlü dönmediği için p-up aldı anlaşılan. Fark çok açılmış gözüküyordu. Şimdi yaklaşmıştır herhalde Zoro'ya. Zoro'nun üst sınırını da bir görelim tabi. Ashura, göz, lanet falan filan yapsın sonra daha netleşir. Belki ondan sonra eğitimden Luffy mi Zoro mu daha güçlü döndü diye tartışırız ;)

Onu bunu bilmem de kostüm gayet kullaışlı ve Sanji kullandığı sürece geliştirilebilir.Şuan Zoro müthiş gözlemn hakisiyle öylece duran Sanji'yi görwebilirse iyidir :D Kaldı ki olanca hızıyla bir atağa kalkışsa geleceği görmekte ileriye gitmesi lazım Zoro'nun..Abartılan bir şey yok kostüm de siz Zoro'yu abartıyorsunuz arkadaşlar :D

Sanji eğitimden güçlü dönmediği için p-up aldı anlaşılan. Fark çok açılmış gözüküyordu. Şimdi yaklaşmıştır herhalde Zoro'ya. Zoro'nun üst sınırını da bir görelim tabi. Ashura, göz, lanet falan filan yapsın sonra daha netleşir. Belki ondan sonra eğitimden Luffy mi Zoro mu daha güçlü döndü diye tartışırız ;)
Tam anlamıyla sınırını her iki karakterinde görmedik..Zoro'da gördüğümüz şey gözlem hakisinin Pica karşısında çok güçlü olmadığıydı..Normal tek gözü olan bir insan bile farkedebilir kaya parçasının içerisinde Pica'yı o derece yani.Köşeye sıkıştırıp yakalayabildi ancak.Şimdi bu adam tamamen görünmeyen üstüne üstlük hızına hız katan Sanji den hangi anlamda üstün olabiliyor???

Demek istediğim zaten Absolom'un çöplüğü şuan bir Yonkou'nun ikinci tümen komutanında olan seçilmiş bir meyve gözüyle bakıyorum ben olaya.Sonuçta meyve yi kullanabilme durumu da kişiden kişiye değişiyor..Kostümün asıl özelliği olarak görünmezliği düşünüyoruz genelde ama değil.Verdiği hızla orantılı bir güç göz ardı ediliyor hep..Şu kostümü çöp'e giydirsen değişen birşey olmaz örnek Vinsmoke'lar.Ama Sanji'yi uçurur bu kostüm.
Kişinin konumu meyvenin gücünü etkilemez. Görünmezlik çöptür. Bu seride en önemli iki güç meyve ve hakidir. Karşıda gözlem hakisi varsa istediğin kadar görünmez ol neye yarar? İşte efenfim BB'nin 2. tümen komutanına görümezlik seçilmiş o zaman görünmezlik süperdir demek doğru olmaz. Sanji güç almıştır ama o kadar da değil.
Bu mantığa şöyle örnek vereyim. Yıldırım meyvesi çok aşırı op bi meyve. vurduğu yeri inletiyordu gördük. Ama şimdi Nami de yıldırım atıyor. Bu onu Zoro'nun Sanji'nin önüne koyar mı? Tabii ki hayır. Bu kadar basit bir örnek.

Adam daha koka yapamıyor Page One dediğimiz adam 6'lıda en güçsüz kesin gibi.
Adam daha kendini göstersinde sonra çoşarsınız.Şimdilik 0 daha.
Sanji'nin ezikliği güçsüzlüğü ayan beyan ortadayken Zoro kadar güçlü diye ağladıgınız yetmedi 0 Sanji'yi Zoro'nun önüne koyuyorsunuz.
Gözlem haki'de bile Zoro kadar varmı yokmu belli deil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık