Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Rekabeti olduğu kadar ilginç yapmaya çalışıyor yani sadece güçte değil yemekte havada karada suda. Demek istediği bu. Oda illa açıklama yapması gerekmiyor mangada zoro kendisini sanji ile kıyaslıyor sanji de kendisini zoro ile bu hep böyleydi. Neyse ya bu çok uzadı:)
Onu kabul ediyorum zaten. Sadece ciddi bir rekabet yok aralarında.

Zoro'dan tam bir şey görmediğim için zaten geçmiş olabilir diyorum Sanji. Kostüm giymeden önce zaten bariz şekilde Zoro'nun üstünlüğü vardı. Şimdi belirsizlik var. Oda'ya pek güvenmiyorum ama umarım Zoro'nun potansiyelini bu arc gösterir.
Zaten, olay’ın o tarafı var işte. Yani Zoro daha 2y sonra ki sınırı göstermedi ama Sanji çoktan kostümünü aldı. Ben arada ki farkın çok olduğunu düşündüğüm için ve mangada bir şeyler göstermiş adam, o yüzden geçemedi diyorum :D Zaten tüm iş irade olunca Sanji zayıf kalıyor.

Ortada rekabet var ama zıt karakter oldukları için. Yahu ilk kavgaları bile yanlış anlamadan çıkmadı mı? Zoro'nun, Nami2nin göğüslerine küçük dediğini sandığı için Sanji kavga etmediler mi? Ciddi bir rekabet yok. Oda o ciddi yapar olayını bile Sanji'nin yemeğe zehir ve jilet koymasından sonra söylüyor. Oda'nın o sözünü ciddiye alacak isek demek Sanji'nin rekabeti kirli oynamaktan geçiyor. Hani aptallık yapıp arkadaşını tehlikeye atmıyor bilerek ve isteyerek zehir koyuyor :D Bildiğin meyve için arkadaşını öldüren BB gibi bir şey.
Olay fan servisten bir adım öte değil ve o fan servisin de içi boş zaten.

Hani insan düşünür. Pasta ve yemek yapmaktan hoşlanan ve elbise giymeyi seven bir kişi (adam da diyemiyorum artık) nasıl olur da işi sadece ve sadece dövüşmek olan birinden iyi olabilir diye :) İlginç.

Olay fan servisten bir adım öte değil ve o fan servisin de içi boş zaten.

Hani insan düşünür. Pasta ve yemek yapmaktan hoşlanan ve elbise giymeyi seven bir kişi (adam da diyemiyorum artık) nasıl olur da işi sadece ve sadece dövüşmek olan birinden iyi olabilir diye :) İlginç.
Haterlığı çok ayrı bir noktaya taşımış, cinsiyetçilikle harmanlamışsın reiz. Tebrikler.:ehe:

Aslında olay tamamen. Zoro ve Sanji eşit olursa Zoro=Luffy denklemimiz çöpe gider. Bunu kaybetmemek için kıvranıyor bazı arkadaşlar Mangakanın ağzından çıkan 2 bilgiyi “Hayır olamaz, doğru değil bu popüleriteyi arttırmak için yapılıyor” Diye eğip büküyorlar. Yazık ne diyeyim yazık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık