Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Tüm hakisini saldığı bir saldırıdan sonra Kaido wororo diye gülüyor. Zaten Oden'in açtığı yaraya kıyasla küçücük bir çizik. Haki açmakla mesele bitseydi Luffy onu 2 sene önce açmıştı, o kadar eğitim almazdı. Ayrıca Vivre cardda henüz Zoro'nun kral hakisi doğrulanmadı.
Tüm kemikleri kırık halde dalıp yara bıraktı adam.Sanji’ye yara bırakmıyor derisi aşılmayan bi iblise bırakıyor.Kral haki olmadan böyle birine kalıcı bir yara bırakamazsın

Suitli Sanji'yi Zoro'ya denk görüp düz Sanji'nin dayanıklılık ve yenilenme kazanması ile Zoro'yu geçtiğini size düşündüren nedir anlamıyorum.

Vivre Card, Mangayı neden doğrulasın ?
Mangada açıklanmayan ve Vivre cardda doğrulanmayan bilgi tahminden öte değildir. Ben de kendini sınırlarına kadar zorladığı için son anda uyandırdığını düşünüyorum ama bu sadece tahmin şimdilik. Zoro'nun kendisi bile bundan habersiz henüz. Açmışsa hep beraber görürüz ama şimdilik bir doğrulama yok...Animedeki sahne de filler zaten.

zoro günün sonunda daha güçlü oluyor, ama arada sanji powerup alınca zoro'nun önüne geçebiliyor. şimdide öyle bir şey olmuş olabilir yada sanji zoro'ya yaklaşmış olabilir. yakında zoro bir powerup daha alır.

benim düşüncem şuan için Sanjinin cracker seviyesinde ve Zoronun smoothie seviyesinde olduğudur. Bu dövüşleri sırasında ikiside birer güçlendirme daha alarak rakiplerine yetişebilecekler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık