Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Yanlış anlaşılma var ben koca wcı arcın Big Mom'ın Germa teknolojisini ele geçirmesi amacıyla oluştuğunu söyledim.
Yukardaki arkadaşın Enma'ya karşı koruyorsa Kaido suiti alsın dediği için böyle dedim.Germa'nin kalkan özellikli suitini almak kolay olsa WCI arc olmazdı zaten .
Neyin kalkanından bahsediyorsun sen ? Adam 1 karede tek atıyor 1 numaraya.
nazi teknolojisi hikayesini ''germa'' ya uyarlayıp sanji ye yedirdi çizer hepsi bu.Altı boş bir güç kullanan çıkmayacak ezik sanji harici.

Bu kadar delile dayanmayan uyduruktan argümanlarla gelme bana Luffy dedi Kingin saldırısı çok tehlikeli diye ben değil. King ve Queen görememiş Sanjiyi Zoro nerden bulacak onu. Zoro Sanjiyi belki kesebilir ama Enmanın bütün gücünü kullanması lazım lakin olmayan gözlem hakisiyle Sanjiyi bulabilirse oda. Killerıda dünya lideri yaptınya argümanın için helal olsun hiç utanma kalmamış. :respect:
Kaido'yu kesti diye tutturmuşlar ya ada büyüklüğündeki ejderhaya slash atmakla kendi ebatlarındaki birine slash atmak bir mi? Sanji'ye sıkıysa tuttursun o slashı, kaldı ki çatıya çıkmayı gözde o kadar büyüttüler ki şaşırmamak mümkün değil. 3-4 bölüm öncesinde 9 Kızıl Kın'da çatıdaydı. En zayıfları Kiku ve Raizo'ydu onlar bile ciddi hasarlar verdi. Hatta en ciddi hasarı belki de Raizo verdi parşömeniyle. Yukarı çıkacak olan bu kadarsa eğer, bizim 5 süpernovanın mezarına şimdiden çiçek götürün. Kaido ejderha formunda 9'ludan dayak yedi normal formuna geçti bir bölüm sonra hepsi yerde. Şimdi yukarıda iki azman var ve Kaido hibrid modunda. 10 dakika mola vermiş bir Luffy'nin olduğu yerde bizimkiler Luffy'yi mi taşıyacak yoksa Kaido"yla mı kapışacak. Yukarıya Sanji, Jinbe, Yamato ve Marco gelmezse bizimkilerin hiç şansı yok. Sanji ve Marco hem hızıyla hem de tank görevi görecekleri için oldukça etkili olabilirler. King'in saldırısına Sanji dışında süpernovalardan biri yakalansa ortadan ikiye bölünürdü. Kabul edin artık şunu Sanji'nin zırhı Kaido ve Big Mom'dan sonra en aşılması güç zırhtır. Marco'yla birlikte Kaido'nun hibrid formuna karşı sağlam bir ikili olurlardı. Yamato ve Jinbe, Big Mom'u tutsa yeter.

Mangaka yeni manevi oğlu Oden'le çatı beşlisini ayırmışken, Sanji diye diretenleri cidden anlamıyorum. En son sayıda halini tipini görmediniz mi? Çatı beşlisi böyle rezil mi?
Çok yakın güçte ve denk diyenlerin büyük bir kısmı Zoro/Sanji vs King/Queen veya ikisinin birlikte komutan almasını bekliyordu. Şimdi Zoro iki yonko karşısında, ki Yonko karşısında olacakların ''Yeni Çağ'a'' önderlik edeceğiyle ilgili kehanet var. Yonko karşısında olmasını, bu hikayesel anlatımları es geçip, denk ve çok yakın güçte diyelim. xd

Niye belki Queen'i alacak. Atışıyorlar. Bir kerecik olan 15-16 sene önceki Jabra ve Kaku olayı var. Jabra diyenlerin çoğu nedense Baratie'deki olayı, sonraki arc olan Arlong Park'taki olay görmezden geliniyor. xd

Şu karakter arasında belirgin bir fark var, hep de böyle olacak; Luffy>Zoro>Sanji. Çok samimi bir şekilde bunu yazıyorum bunu anlamayan insan Cin Ali kitaplarını okumaya tekrar başlasın.

Kabul edin artık şunu Sanji'nin zırhı Kaido ve Big Mom'dan sonra en aşılması güç zırhtır.
Güldürdün dostum. Bide kabul edin diyor sun kanıt kabul edelim.

Niye? King saldırısının Sanji'yi ikiye böleceğinden çok emindi. Luffy'de aldığı saldırının şiddetini fark etti. Sonuç, Sanji sapasağlam çıktı. Ayrıca Sanji'ye niye bu kadar ayar oluyorsunuz anlamadım. En ciddi savaş durumunda Sanji'yi kerhane kerhane dolaştıran Oda. Halen Sanji'nin bu sahnelerinin milleti çok eğlendirdiğini düşünüyor olabilir. Lakin Sanji eğer kadınların eline düştüyse buradan ciddi bir şey çıkacak. Çünkü bu kadar umutsuz bir savaşta hiçbir karakteri amaçsız çizme şansı yoktur. Sanji oradan zaten çıkacak bundan herkes emin. Çıkarkende bizimkilerin lehine yarayacak bazı kazanımları olacak.

Niye? King saldırısının Sanji'yi ikiye böleceğinden çok emindi. Luffy'de aldığı saldırının şiddetini fark etti. Sonuç, Sanji sapasağlam çıktı. Ayrıca Sanji'ye niye bu kadar ayar oluyorsunuz anlamadım. En ciddi savaş durumunda Sanji'yi kerhane kerhane dolaştıran Oda. Halen Sanji'nin bu sahnelerinin milleti çok eğlendirdiğini düşünüyor olabilir. Lakin Sanji eğer kadınların eline düştüyse buradan ciddi bir şey çıkacak. Çünkü bu kadar umutsuz bir savaşta hiçbir karakteri amaçsız çizme şansı yoktur. Sanji oradan zaten çıkacak bundan herkes emin. Çıkarkende bizimkilerin lehine yarayacak bazı kazanımları olacak.
Big Mom'ın saldırısna dayanmış Jinbei varken haki bastığı bile belli olmayan King'e dayandığı için Kaido ve Big Mom'dan sonra gelir demek, öyle çıksa bile hiçbir dayanağın yok.

Son düzenleme:
Çok yakın güçte ve denk diyenlerin büyük bir kısmı Zoro/Sanji vs King/Queen veya ikisinin birlikte komutan almasını bekliyordu. Şimdi Zoro iki yonko karşısında, ki Yonko karşısında olacakların ''Yeni Çağ'a'' önderlik edeceğiyle ilgili kehanet var. Yonko karşısında olmasını, bu hikayesel anlatımları es geçip, denk ve çok yakın güçte diyelim. xd

Niye belki Queen'i alacak. Atışıyorlar. Bir kerecik olan 15-16 sene önceki Jabra ve Kaku olayı var. Jabra diyenlerin çoğu nedense Baratie'deki olayı, sonraki arc olan Arlong Park'taki olay görmezden geliniyor. xd

Şu karakter arasında belirgin bir fark var, hep de böyle olacak; Luffy>Zoro>Sanji. Çok samimi bir şekilde bunu yazıyorum bunu anlamayan insan Cin Ali kitaplarını okumaya tekrar başlasın.

Güldürdün dostum. Bide kabul edin diyor sun kanıt kabul edelim.

Sanji'nin kendisi bile King'den aldığı saldırı sonrasında bu kostümün sağlamlığı canımı sıkıyor dedi. Page One ile kapışmasında page one yakalayıp fırlattı. Law, antik zoandan beklenilecek bir güç dedi. Sanji yine ayağa kalktı ve zırhın çok sağlam olduğundan bahsetti. Kanıt mı? Kardeşlerini devirmek için özel mermiler kullanılmasına rağmen Germalar halen ayaktaydı. Mermi işlemiyor, daha neyin kanıtını istiyorsun. WCi arcını tekrardan aç izle sonra Sanji'nin Wano'da kostümle Page One ile King'e karşı kapışmasına bak mangadan. Daha kanıta gerek var mı? Varsa tekrardan kostümü giymesini bekle.

Bu forumda öğrendiklerim tam liste.

Zoro vasıfsız herifin teki
Usopp a da ver Enmayı oda kaidoyu keser
Sanjinin suiti>>>muska takmış Kaido
Kaido istese bile Sanjinin suiti alamazmış çünkü yeterince loser simp değilmiş
Madem Zoro o kadar iyimiş neden çıkmamış Zoro 2

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık