Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Yok be kanka o Orochi den bir bok olmaz he :D Adam çok büyük bir hayal kırıklığı. Yani böyle biri teklese şaşırmam yani.

Ama Kaido-ejderha olayı bir dillendi böyle. One piece magazine falan :D Hem hatırla punk hazard da beraber dalmışlardı ejderha'ya güzel gönderme değil mi? :D
Bilemedim ya. Oda, trol üzerine trol yapabilir. :D

İşimiz editörler kaldıysa, tez o yoldan dönmek lazım. Adamlar her bölüm Luffy şöyle oldu, böyle oldu diyorlar ama hiçbiri çıkmıyor. :D Yani Kaido'yu şu aşamada kesemez zaten. Önce o ölümsüzlük zırhının ortadan kalkması lazım. Sonrasında kesebilir ama son anlarda falan olmaz o da. Bak aslında o tek olayından sonra Kaido Luffy'ye ait demem lazım ama senin hatrına azıcık Zoro'ya da pay verdim. :D

Bilemedim ya. Oda, trol üzerine trol yapabilir. :D

İşimiz editörler kaldıysa, tez o yoldan dönmek lazım. Adamlar her bölüm Luffy şöyle oldu, böyle oldu diyorlar ama hiçbiri çıkmıyor. :D Yani Kaido'yu şu aşamada kesemez zaten. Önce o ölümsüzlük zırhının ortadan kalkması lazım. Sonrasında kesebilir ama son anlarda falan olmaz o da. Bak aslında o tek olayından sonra Kaido Luffy'ye ait demem lazım ama senin hatrına azıcık Zoro'ya da pay verdim. :D
Adamsın hahah :D Editörler ayrı olay doğru ama ondan sonra şu lanetli kılıçların bu kadar gözümüze sokulması ve ejderha olaylarının dillenmesi beni düşündürüyor. Çok ilginç bir arc olacak :D

Bazen nerden bulaştım bu seriye diyorum ben ya:D Galiba Oda 20-30 yıl daha devam ettirmek istiyormuş. Vivre Card olaylarına bakarken öyle bir bilgi gördüm galiba. Tam metni hatırlamıyorum gerçi. Belki editör de demiş olabilir.:)
Oooo biz ne yapacaz yahu haha :D Sonunu göreekmiyiz acaba bu nedir? :D 40 50 yaşımızda hala Zoro şöyle Luffy böyle diye yaşlı yaşlı hahaah :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık