Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Luffy yemeği halka götürmek istiyor Zoro'da emirleri uyguluyor..Zoronun akıl edebileceği iş değil.

Saydığınız şeylerin plana,tayfaya yada, ittifaka bir katkısı yok arkadaşlar..Sanji'nin müşterileri kadındı sadece kadınlara dağıtma olayı yok..Bepo'nun durumunuda son bölümde görmediğini söylüyor zaten..Öyle böyle Sanji tayfasını yine dinozor'a kuklaya yem ettmedi.
Zoro beyinsiz mi akıl edemeyecek, Luffy'nin akıl ettiği şeyi? Hani bu Arabasta arkında ip mevzusunu düşünen kişi?

İttifaka nasıl faydası yok? Hiyori'yi bulmasının hiç faydası yok mu? Silahları toplayacak olmasının?

Sanji erkeklere göre yemek yapmadı orada, kadınlar gelsin diye yaptı. Franky baharatlı yaparsan erkekler de gelir dedi. Sanji yüz ekşitti. Neyse, bunun önemi yok zaten hepsi hata yapabiliyor dedim.Bu açıdan Sanji ve Zoro kıyası yapmak istemiyorum. Senin Zoro faydasız lafına istinaden yazdım.

Luffy yemeği halka götürmek istiyor Zoro'da emirleri uyguluyor..Zoronun akıl edebileceği iş değil.

Saydığınız şeylerin plana,tayfaya yada, ittifaka bir katkısı yok arkadaşlar..Sanji'nin müşterileri kadındı sadece kadınlara dağıtma olayı yok..Bepo'nun durumunuda son bölümde görmediğini söylüyor zaten..Öyle böyle Sanji tayfasını yine dinozor'a kuklaya yem ettmedi.
Tamam

Zoro beyinsiz mi akıl edemeyecek, Luffy'nin akıl ettiği şeyi? Hani bu Arabasta arkında ip mevzusunu düşünen kişi?

İttifaka nasıl faydası yok? Hiyori'yi bulmasının hiç faydası yok mu? Silahları toplayacak olmasının?

Sanji erkeklere göre yemek yapmadı orada, kadınlar gelsin diye yaptı. Franky baharatlı yaparsan erkekler de gelir dedi. Sanji yüz ekşitti. Neyse, bunun önemi yok zaten hepsi hata yapabiliyor dedim.Bu açıdan Sanji ve Zoro kıyası yapmak istemiyorum. Senin Zoro faydasız lafına istinaden yazdım.

Zoro beyinsiz değil, Zoro'nun derdi değil halka yemek vermek.Luffy yapar böyle şeyleri,Zoro yapmaz.Kalkın kendin,z çalın yemeğinizi mantııyla bakar.

Silah mevzusu henüz net değil belki bambaşka şekilde gelecek silahlar.Belki cephaneliği patlatacaklar bilemeyiz.

Asıl amacı zaten Kinemon söylüyor açcılık yeneğini kullan samurayları çekilim..Oda kadınları ayıklıyor işte gidin samurayları kendiniz bulun diye işi kolaylaştırıyor.Yoksa irekt tezgahta verse savaş biletini..Kimlikleri şak diye ortada olacak yakalanacaklar.

Biri rakibini paketliyor savaşta bir kişi eksiltmek adına..Diğeri Yonkou adamı olmayan birinden, esas savaş öncesi yara alıyor ..Bunu görüncede Zoroyu faydasız yapmak gayet normal...

Asıl amacı zaten Kinemon söylüyor açcılık yeneğini kullan samurayları çekilim..Oda kadınları ayıklıyor işte gidin samurayları kendiniz bulun diye işi kolaylaştırıyor.Yoksa irekt tezgahta verse savaş biletini..Kimlikleri şak diye ortada olacak yakalanacaklar
Faydalı olduğu açıkça ortada evet. Ama Sanji'nin niyetinin bu kadar profesyonelce olduğunu düşünmüyorum. Sanji'den bahsediyoruz şimdi, lütfen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık