Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Şu an için görünmezlik + hız + gözlemde Sanji önde. Bir de bunun yanına Sanji'nin asıl power up'ı yani gen uyanışı olduktan sonra Zoro'nun bayağı çabalaması gerekiyor.

Sarhoşluk demek istediğini anladım ama orada uyutucu bir gaz var. Yani bayıltıcı ama Zoro iyi bir şekilde dayanıyor ve işini yapıyor, ben ona bakarım. Bu arada içmek ayrı, bayıltıcı gaz ayrı. :D
İyi kıvırıyorsun sonra millete argüman sunamıyorlar demeyin sunduklarında bile kendi kalıbına oturtuyorsun. :D

İyi kıvırıyorsun sonra millete argüman sunamıyorlar demeyin sunduklarında bile kendi kalıbına oturtuyorsun. :D
Eee sizlerden öğrendik kıvırmayı :D Hayır bu olayı geçsek bile daha bir sürü şey var ama ben o sahnede göreceğimi gördüm, hayır bir adamın ayaşlığı bile zaaf olmaz mı yahu? Mükemmel bir karakter ya :D

Bence yakın güçte Bon Clay ile Daz Bones. Zoro ve Sanji kadar yakın değil ve onu da komikli handikap vasıtasıyla doldurdu diyorum. Yeniş şekilleri demişin de yani Sanji, Zoro'dan daha net üstünlük kurdu denilebilir orada yani bunu mu demek istemiştin :D
Hayır Jabra'nın katıksız mal olduğundan bahsetmek istedim. Neyse ben zaten öyle fark görmüyorum aralarında. Sadece zaman atlamasının başında Zoro'yu bariz önde görüyordum. Onunda bir çok kez nedeni yazıldı. Orada dediğim gibi her zaman yakın karakterle dövüşüyorlar. Hatta her zaman yakın güçte bile olmadıkları oluyor. Mesela Sanji Daz Bones gibi birisi o arc yenebilir miydi? Bilemiyorum.

Hayır Jabra'nın katıksız mal olduğundan bahsetmek istedim. Neyse ben zaten öyle fark görmüyorum aralarında. Sadece zaman atlamasının başında Zoro'yu bariz önde görüyordum. Onunda bir çok kez nedeni yazıldı. Orada dediğim gibi her zaman yakın karakterle dövüşüyorlar. Hatta her zaman yakın güçte bile olmadıkları oluyor. Mesela Sanji Daz Bones gibi birisi o arc yenebilir miydi? Bilemiyorum.
Ben çok kişinin aksine zaman atlaması öncesi ve sonrası tayfa içinde güç dengelerinin değişmediğini düşünüyorum. Bu suit meselesinde de aynı. Zoro öndeydi ve hala önde ve hep önde olacak bana göre ama bu önde olmak acayip yakın bir farkla olacak yine her zaman. Zaten mangaka bunları dengeleyecek/dengeliyor kendi içinde, Sanji'ye çok güç verip Zoro'yu arkada bırakmaz veya tam tersi. Mantıklı olması gerekmez bunların, seri mantığa göre ilerlemiyor, bir kişinin keyfine göre her şey :)

Zoro Wano sonrası 1.320.000 beli ödüle çıksın da tayfada 2 tane 1 milyar üstü adam olsun. Bunu da yaparak mangaka luffy ve zoroyu ayıracak. Yaklaşıyor yaklaşmakta olan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık