Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Kişiye göre değişir ona bir şey demem zaten :D Ama Sanji'ye 2y önce bende çok gülüyordum sonra iş komediden çıktı, gel evlenelime geldi o yüzden gömüyoruz :D

Zoro ile Luffy gayet ciddi dövüşüp yenişemedi. en azından bizim elimizde somut bir dövüş var. Ve sonrasında Zoro'nun sınırını bile görmedik 2y sonra yani ben rahatım açıkcası :D
Evlenmek istemesi gayet normal hikaye örgüsü ona göre ayarlandı bizde okuduk. Sonrasında gerçekten sapık olsaydı Pudingi kullanıp atardı peçete misali ama kadına yüz vermedi olayın aslını öğrendikten sonra bu bile sapıklığının komedi unsuru olarak yapıldığını gösterir.

Somut verilerden bahsediyoruz madem. Luffy 2y sonrasın da Ceaser, Doffy, Katakuri gibi başat düşmanları alırken Zoro napıyordu? Beklentini yazma somut verilerden bahsediyoruz ya hani :D

Yeti kardeşler tarafından bayıltılıyordu sanırım bi sahne de :D

Evlenmek istemesi gayet normal hikaye örgüsü ona göre ayarlandı bizde okuduk. Sonrasında gerçekten sapık olsaydı Pudingi kullanıp atardı peçete misali ama kadına yüz vermedi olayın aslını öğrendikten sonra bu bile sapıklığının komedi unsuru olarak yapıldığını gösterir.

Somut verilerden bahsediyoruz madem. Luffy 2y sonrasın da Ceaser, Doffy, Katakuri gibi başat düşmanları alırken Zoro napıyordu? Beklentini yazma somut verilerden bahsediyoruz ya hani :D
Sanji'nin sapıklık durumu komedi unsuru, ne kadar leş bir komedi olsa da Oda'nın tarzı bu. Bazen komedi için karakter dışına çıkıyor. Bunu umarım herkes kabul eder dediğin gibi.

Fakat şuna katılmıyorum iki sene önce özellikle serinin başlarında Zoro ve Luffy arasında bariz bir fark yoktu. İki sene sonra gördüklerimiz kadarıyla tabi ki Luffy'yi önde gösteriyor mangaka, özellikle G4 büyük güç artışı sağlıyor. Gönül ister ki hem Zoro hem Sanji seviye olarak yakın olsa. Gerçi serinin sonunda her ikisininde tekrar farkı kapatacağına inanıyorum. Aşırı bariz bir fark kalmaz.

Olmazdı Arlongun testeresini eliyle parçaladığı gibi kırardı bi taraflarını. Zoro da havayı koklayarak havadan P-Up alıp keser anca Odanın koruması altında ne de olsa.
Arlongun kılıcı öylece duruyor. Mr1 ise kolunu döndürüyor. Zoro kılıcı ile durduramadı. Luffy eliyle durduracak. Fanlık da pes.

Sanji'nin sapıklık durumu komedi unsuru, ne kadar leş bir komedi olsa da Oda'nın tarzı bu. Bazen komedi için karakter dışına çıkıyor. Bunu umarım herkes kabul eder dediğin gibi.

Fakat şuna katılmıyorum iki sene önce özellikle serinin başlarında Zoro ve Luffy arasında bariz bir fark yoktu. İki sene sonra gördüklerimiz kadarıyla tabi ki Luffy'yi önde gösteriyor mangaka, özellikle G4 büyük güç artışı sağlıyor. Gönül ister ki hem Zoro hem Sanji seviye olarak yakın olsa. Gerçi serinin sonunda her ikisininde tekrar farkı kapatacağına inanıyorum. Aşırı bariz bir fark kalmaz.

Dostum Croco savaşına bakarak bile serinin başındaki güç farkını görebilirsin sondaki o saldırı da toprağı yumruk ve tekme karışımıyla alttan üste yok edip neredeyse deprem etkisi yapan saldırısını Zoroya atsa kılıçları bi taraflarına batardı herhalde. Saldırının isminde Gomu gomu no Storm.

Arlongun kılıcı öylece duruyor. Mr1 ise kolunu döndürüyor. Zoro kılıcı ile durduramadı. Luffy eliyle durduracak. Fanlık da pes.

Birde Fanlıkta pes diyor ya hahahahha

Adam sabit olarak tuttuğu şeyi gerilmeden kırıyor sadece tutarak. Lastik meyvesini kullanarak vursa Mr1 a neler neler olurdu onu anlatmaya çalışıyorum.

Neden? Mesela Zoro komutan alsa ama Sanji, Page One-Ninja birliğinin liderini- Hawkins veya Apoo alsa iş yapmış olmayacak mı?
Ben iş yapmış olmakla alakalı bir şey demedim ki :hoo: Şu zamana kadar bu ikili hep aynı seviye kişileri aldı, böyle de devam edecek diyorum sadece.

Edit: Bir de yani Page One demişin mesela. Adamla ciddi bir dövüş bile çizilmedi. Demek ki daha asıl rakibini görmedik. Bana her ne kadar Zoro veya Sanji'nin şu aşamada komutan indirmesi saçma gelse de gidişat oraya doğru.

Ben iş yapmış olmakla alakalı bir şey demedim ki :hoo: Şu zamana kadar bu ikili hep aynı seviye kişileri aldı, böyle de devam edecek diyorum sadece.

Edit: Bir de yani Page One demişin mesela. Adamla ciddi bir dövüş bile çizilmedi. Demek ki daha asıl rakibini görmedik. Bana her ne kadar Zoro veya Sanji'nin şu aşamada komutan indirmesi saçma gelse de gidişat oraya doğru.
Her zaman aynı seviyede adamları almadılar. Bon-chan ve Daz Bones aynı mıydı sence? İş yapma meselesini ben ekledim, öyle bir şey dediğini ima etmedim. Deme nedenim ise Sanji dövüşmek yerine başka işler yaparak tayfaya daha fazla katkı veriyor. Bunun bir çok örneği var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık