Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro mu Güç Artışılarını Hak Etmeden Aldı, Yoksa Luffy mi?

Hangisi beleş power upla geldi

• Monkey d luffy

Kullanılan: 30 15.0%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 40 20.0%
  • Her ikiside hakkıyla geldi

Kullanılan: 102 51.0%
  • Her ikiside beleş power upla geldiler

Kullanılan: 28 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Sandai'da da yaşadı.

Wado ve Yubashiri'de ise adam kaç sene antrenman yaptı ya. Adam hayatını adamış buna. İki kılıç stili kullanıcısıyken antrenman yaparak üç kılıç yapmaya başlıyor. Stilini değiştiriyor. Bırakalım da her kılıç sıkıntı çıkarmasın adama. Antrenmanları es geçiyorsak hepsinin antrenmanları es geçelim o zaman.
O antrenmanın verimini %100'den %110'a çıkarıyorsa beleş p-up oluyor ama. Sen 100x için çabalıyorsun ama eline aldığın bir araç onu 110'a çıkarıyor. Mihawk'ın kapı gibi sözü orada duruyor hem.
Sen bu anlayışla hayatı da "beleşe yaşıyorsundur".
Maalesef şu karantina günlerinde bile köleliğe devam ediyorum reyix..

Şimdi birbirimizi koparmayalım William kardeşim sjsjsjjs Zoro'nun ağzının suyu boşuna akmıyor o güjlü kılıçları görünce.....

Şu her kılıç kara kılıç muhabbeti yaw.
Kılıçlar güç katmıyor demedim ki. Antrenman verimliliğinden bahsetmedin mi sen? Onun verimliğini nasıl artırıyor onu merak ettim. Enma'yı ve Wado'yu diyeceksen aşina gelme nedeni diyor. Onun sayesinde daha hızlı kullanmaya başladın demiyor.

Kılıç ultili bir kılıç değil ki zaten. Hani teknik diyorsun ama kılıç bir teknik katmıyor. Kullanıcının koyduğu hakiye bağlı olarak kesme gücü artıyor. Keskinliği artıyor bir nevi. Ki Kin'emon'un da kılıçları alev çıkartıyor. Önceden gördük böyle bir şey.
Bak işte bahsettiğin mevzu Zoro'nun kendi kendine bulup uygulayabileceği bir teknik. Ama biz bunu Enma aracılığıyla görüyoruz. Tek bir noktada hakisini toplayıp saldırıları köpek gibi güçlendirmek. Şu mevzuya hakim olduktan sonra Zoro'nun var gücüyle yapacağı bir shishi sonson'un etkisiyle bütün OP alemi ıslanacaktır. Kinemon'un kılıçlarının ateş çıkarttığını hatırlamıyorum sadece ateş kestiği sahne aklımda öyle bir şey varsa Enma büyük bir etki yaptığını gördüğümüz ikinci kılıç olur. Sıralama değişir sadece, yine de boktan bir mevzu. Hani ciddi ciddi Mihawk'ın attığı slashları yoruya bağlama ihtimali doğdu mangakanın.

Şu beleş power-up muhabbeti nasıl çıktı ortaya acaba? Karakterlere çamur atma çabasından başka bir şey değil...

Kılıçlar güç katmıyor demedim ki. Antrenman verimliliğinden bahsetmedin mi sen? Onun verimliğini nasıl artırıyor onu merak ettim. Enma'yı ve Wado'yu diyeceksen aşina gelme nedeni diyor. Onun sayesinde daha hızlı kullanmaya başladın demiyor.
He sen şey diyorsun. Über Kılıçlar güç arttırır ama antrenman sonucu bu güç açığa çıkar. Shusui ve Wado'da aksini görmüştük sanki. Hepsi Enma gibi rünlü demek doğru olmaz zaten.

Bak işte bahsettiğin mevzu Zoro'nun kendi kendine bulup uygulayabileceği bir teknik. Ama biz bunu Enma aracılığıyla görüyoruz. Tek bir noktada hakisini toplayıp saldırıları köpek gibi güçlendirmek. Şu mevzuya hakim olduktan sonra Zoro'nun var gücüyle yapacağı bir shishi sonson'un etkisiyle bütün OP alemi ıslanacaktır. Kinemon'un kılıçlarının ateş çıkarttığını hatırlamıyorum sadece ateş kestiği sahne aklımda öyle bir şey varsa Enma büyük bir etki yaptığını gördüğümüz ikinci kılıç olur. Sıralama değişir sadece, yine de boktan bir mevzu. Hani ciddi ciddi Mihawk'ın attığı slashları yoruya bağlama ihtimali doğdu mangakanın.
Kendi bulmuş olsa daha hoş olabilirdi, ama kılıçların hatta daha bir çok şeyin ruhu oldu seride böyle kılıçların çıkmasına çok olumsuz bakamıyorum. Ki mangaka biraz basit gözükse de kullanıcıya bağlıyor.

He sen şey diyorsun. Über Kılıçlar güç arttırır ama antrenman sonucu bu güç açığa çıkar. Shusui ve Wado'da aksini görmüştük sanki. Hepsi Enma gibi rünlü demek doğru olmaz zaten.
Neyse, ben şu rünlü, bu şunun reenkarnasyonu falan diyerek karakterlerin emeklerini es geçmeyi doğru bulmuyorum. İster A karakteri olsun isterse de B karakteri olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık