Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Zoro mu Güç Artışılarını Hak Etmeden Aldı, Yoksa Luffy mi?

Hangisi beleş power upla geldi

• Monkey d luffy

Kullanılan: 30 15.0%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 40 20.0%
  • Her ikiside hakkıyla geldi

Kullanılan: 102 51.0%
  • Her ikiside beleş power upla geldiler

Kullanılan: 28 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Kılıcı sahibinden almış, sahibi kılıcı vermiş derdi size kalmış ne yapalım xD

Portakal yemeye çalışırken şeytan meyvesi yiyen bilal kadar beleş olduğunu da düşünmüyorum xD
Valla bilal o b*ktan meyveyi en harika meyveye çevirdi. Onu başkasina yedirsen en fazla bazuka atardı.

Arkadaşın mantığına göre öyle olması gerekiyor.

Şu kılıç beleş güç mantığı bir hali komik. Ne yapacak kendisi mi dövecek? :/

Adam Shusui'yu bile hemen kontrol edemiyordu. Bunun için antrenman yapıyor ama beleş. Aman neyse objektif olmak varken bir iki kişinin gazına gelip, karakterleri gömmesi bedava.

Onun kılıcı nasıl aldığını biliyor musun ki?
Nasıl alınca beleş olmuyor mesela? Nasıl bükeceksin merak ediyorum.

Arkadaşın mantığına göre öyle olması gerekiyor.

Şu kılıç beleş güç mantığı bir hali komik. Ne yapacak kendisi mi dövecek? :/

Adam Shusui'yu bile hemen kontrol edemiyordu. Bunun için antrenman yapıyor ama beleş. Aman neyse objektif olmak varken bir iki kişinin gazına gelip, karakterleri gömmesi bedava.

Nasıl alınca beleş olmuyor mesela? Nasıl bükeceksin merak ediyorum.
Şu mantık sorunlu yalnız. Kimse Zoro kılıçlarını kendi üretmiyor diye beleşçi demiyor. Beleş P-uptan kasıt; herhangi bir emek söz konusu olmadan elde edilen güç.
Wado, Sandai, Yubashiri direkt beleş kılıçlar iken, Shusui kısmi* beleş kısmına girebilir.

Zoro isterse hiçbir şey vermeden o kılıcı yerden bulup almış olsun makara yapmak haricinde laf etmem beleş falan diye. Buradaki mevzu Enma'nın seriye okunmuş kılıç, ultili kılıç kavramını sokmuş olmasıdır. Beleş olan şey kılıcın kullanıcısına olan etkisi. Şu ana kadar hiçbir kılıçta görmediğimiz kadar büyük bir etki bu. Mihawk'ın kılıcında da böyle bir güç çıkarsa o da beleş p-up olur nasıl aldığı beni ilgilendirmez. Kılıçlara böyle güçler bahşetmek kılıç ustalığına bir nevi hakarettir. Enma'nın beleş p-up olmasının nedeni budur. Böyle bir gereksizliğe başvurmak yerine kılıcın etkisini Zoro'nun yeni bulduğu bir teknik olarak gösterip mevzuyu bağlayabilirdi mangaka. Kılıç için de Zoro karartınca daha özel olacak deyip yolunu yapardı. Hayırlı uğurlu olsun derdik. Zoro'yu seven, genel olarak kılıç ustalarına sempati duyan adamların özellikle bu durumdan rahatsız olmasını beklerdim.

Şu mantık sorunlu yalnız. Kimse Zoro kılıçlarını kendi üretmiyor diye beleşçi demiyor. Beleş P-uptan kasıt; herhangi bir emek söz konusu olmadan elde edilen güç.
Wado, Sandai, Yubashiri direkt beleş kılıçlar iken, Shusui kısmi* beleş kısmına girebilir.
Sandai'da da yaşadı.

Wado ve Yubashiri'de ise adam kaç sene antrenman yaptı ya. Adam hayatını adamış buna. İki kılıç stili kullanıcısıyken antrenman yaparak üç kılıç yapmaya başlıyor. Stilini değiştiriyor. Bırakalım da her kılıç sıkıntı çıkarmasın adama. Antrenmanları es geçiyorsak hepsinin antrenmanları es geçelim o zaman.

Zoro isterse hiçbir şey vermeden o kılıcı yerden bulup almış olsun makara yapmak haricinde laf etmem beleş falan diye. Buradaki mevzu Enma'nın seriye okunmuş kılıç, ultili kılıç kavramını sokmuş olmasıdır. Beleş olan şey kılıcın kullanıcısına olan etkisi. Şu ana kadar hiçbir kılıçta görmediğimiz kadar büyük bir etki bu. Mihawk'ın kılıcında da böyle bir güç çıkarsa o da beleş p-up olur nasıl aldığı beni ilgilendirmez. Kılıçlara böyle güçler bahşetmek kılıç ustalığına bir nevi hakarettir. Enma'nın beleş p-up olmasının nedeni budur. Böyle bir gereksizliğe başvurmak yerine kılıcın etkisini Zoro'nun yeni bulduğu bir teknik olarak gösterip mevzuyu bağlayabilirdi mangaka. Kılıç için de Zoro karartınca daha özel olacak deyip yolunu yapardı. Hayırlı uğurlu olsun derdik. Zoro'yu seven, genel olarak kılıç ustalarına sempati duyan adamların özellikle bu durumdan rahatsız olmasını beklerdim.
Kılıç ultili bir kılıç değil ki zaten. Hani teknik diyorsun ama kılıç bir teknik katmıyor. Kullanıcının koyduğu hakiye bağlı olarak kesme gücü artıyor. Keskinliği artıyor bir nevi. Ki Kin'emon'un da kılıçları alev çıkartıyor. Önceden gördük böyle bir şey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık