Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Zoro - Law - Hawkins

Sizce hangisi ?

• 3 isim de aynı ligdedir.

• Law > Hawkins > Zoro barizdir.

• Zoro hepsinden güçlüdür.

• Hawkins en güçlüleri çıkıp şaşırtabilir.

• Law>Zoro>Hawkins

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Zoro'yu bir tek onlar sevebilir, çünkü biz eleştirebiliyor ve beklentilerimizi kontrol altında tutabiliyoruz.

Yani daha önce dediklerine bakarsak (Law Hawkins denk) Zoro Law ve Hawkins ile aynı anda kapışır ve yenilmez mi diyorsun.
Tiveyyy. Demediğim şeyleri neden demişim gibi yazıyorsun karşiim ? Bak 2. sayfada konuyla ilgili ne demişim ?

Hawkins'in shicbukai olmasıyla ilgili kısmı ilk defa senden duydum. Bilmiyordum. Lakin böyle bir durum varsa o kısmı iyi yakalamışsın. Şahsi görüşüm Law'ın bir tık daha iyi olduğu yönünde. Ama Hawkins'in meyvesinin ucu hala açık. Denk de olabilirler.
Denk de olabilirler cümlesi için, Mw'nin shicbikai söylemi doğru ise mümkün olabilir demişim sadece. Orada asıl bana ait olan fikir Law'ın Hawkins'ten bir tık iyi olduğu...

Hee... Zoro'nun Law ve Hawkins'i aynı anda alacağı günler de yakındır; o ayrı ;)

Tiveyyy. Demediğim şeyleri neden demişim gibi yazıyorsun karşiim ? Bak 2. sayfada konuyla ilgili ne demişim ?

Denk de olabilirler cümlesi için, Mw'nin shicbikai söylemi doğru ise mümkün olabilir demişim sadece. Orada asıl bana ait olan fikir Law'ın Hawkins'ten bir tık iyi olduğu...

Hee... Zoro'nun Law ve Hawkins'i aynı anda alacağı günler de yakındır; o ayrı ;)
Bi tık daha iyi ne olm denk demek degil mi wtf

Bi tık daha iyi ne olm denk demek degil mi wtf
"Tık" işte olum :hmm: Harbiden yaa, bu tık ne amonyum sülfür ? "tık" kelimesine karşılık gelecek bir rakam bulalım. 2,71 gibi falan :fool:

Tıktan kastım şu; 11 nova var. Bunlar kalite kalite. Buna göre:

A=Zoro, Luffy, Kid(belki)
B=Law, Drake, Urouge
C= Apoo, Hawkins, Killer
D= Bege, Bonney

İse... Law Hawkins'ten bir gömlek daha kaliteli demek istedim.

Law ile Zoro yakındır birbirine. Dövüşürlerse ister irade deyin ister mangaka torpili Zoro alır bir şekilde.

Hawkins ise zorlu bir rakip olur ama ikisinden de geridedir. Zoro tam gücünü henüz sergilemeden 320 milyon ödüle ulaşmış. Daha gücünü yansıtan yerde değil ama Hawkins ile aynı ödüle sahip. Güç olarak öndedir.

Hawkins, Sanji seviyesinde falandır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık