Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Güç Konusunda Kime Daha Yakındır?

Zoro Kime Daha Yakın?

• Kullanılan toplam oy
    397
Ağlamak yeterli kalmaz ki.. En iyi One Piece yorumlayan, One Piece'in üstad-ı azamı olmuş, zekasının parlaklığını temaşa ederken dehasının şuleleri gözümüzün ferini söndüren, Zorocular'ın kapalı gişe oynayan en korkulu kabuslarının hepsinde oscarlık başrol performansları göstermiş, aç biilaç mecnunvari çöllerde yitip giden biz kılıççıların geçeceği yolların tabelalarını dahi yok edip umutlarımızı da yerle bir etmek suretiyle bizi ebediyen cehaletin acımasız pençelerine mahkum etmiş ve Zorocular'ı ilelebet One Piece'i yanlış yorumlama dehlizinde, geriye kalan tek gözünü bile açamaz halde karanlıkta perişan bırakan zat-ı aliyi şahaneniz, şahsımı da bu efsane yorumu ile karamsarlığın o adeta karadelik gibi her şeyi yutan midesine son dakika üçlüğü gibi atmış, bütün umutlarımı ve dahi yüreğimi peynir kemiren bir farenin son anında bile o peyniri adeta yok etmek istercesine canhıraş saldırması gibi kemirirken, hislerimi okyanuslar dolusunca ağlamak bile ifade edemezdi.
Pek anlamadım ama şunu atayım :hhh:

Ben dalgaya vuruyorum sen ciddi söylüyosun neyse burdaki herkesin ortak bildiği bir şey var
ZORO SONU WANO KK
Asla ciddi olarak konuşmadım gülerek ve dalga geçerek okudum böyle bir hayali seri için kimsenin kalbini kırmam bea tanımamışsın beni
Aynı lügatı konuşuyorduk artık oda aynı değil ama haklısın
SONU ZORO WANO KK

Birinde her şeyini(gücünü kullanarak nasıl söylersen artık) kullanarak kesiyor, diğerinde yanlışlıkla kesiyor. Cidden böyle bir kılıca p.up değil normal bir kılıç mı diyorsun?

Kinnemona saygım bi kat daha arttı, yerinde olsam ben saf kılıç ustalığıma sihirli kılıç bulaştırmam diyor ve Kaidoyu kasap bıçağı denecek alalade bir kılıçla doğruyor.:respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık