Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Güç Konusunda Kime Daha Yakındır?

Zoro Kime Daha Yakın?

• Kullanılan toplam oy
    397
İlerisi için konuşursak bence de o şekilde işlenme ihtimali yüksek. Mihawk'ı indirecek sonuçta. Yine de Oda, Zoro-Sanji rekabetini seviyor. Sanji'yi de boş bırakmaz diye düşünüyorum. Seri sonunda üçü de zirveye oynar.
Sanji’nin bu p.up’ı bence de sağlam bu arada ama Sanji’nin olacağı çok güçlü bir Amiral bence. Zoro-Sanji rekabeti var ama güç üzerinden çok dengeli bir rekabet değil onların ki. Tamamen zıtlıktan doğan bir şey ve genelde komedi üzerine kurulu. Mesela kanat muhabbeti var… onun sebebi de şu; Luffy’nin en güçlü iki adamı kim? Zoro ve Sanji… Zoro dan sonra Sanji geliyor. Yani biraz konumla alakalı bir olay. Yanlış anlaşılmasın Sanji bence yeterince güçlü ama Luffy ve Zoro’yu birbirine daha yakın yapan ve onları Sanji den ayıran bazı benzerlikler ve faktörler var.

Tekleme dövüş başlayınca olur. Açık aramazsın zaten karşıdaki savunamaz. Savunabiliyorsa tek olmaz. Bu mantığa göre Zoro tüm rakiplerine tek atıyor o zaman. Açık bulursa Zoro'nun Luffy'i teklemesi de bir ihtimal şimdi Zoro Luffy'i tekler mi diyelim?
Zoro daha yavaş olmasına rağmen o gözleme sahip Luffy'de açık bulabilecekse neden olmasın?

Kata'dan rahatça kaçan Luffy'nin gözlemden iyiymiş demek Zoro'nunki... King Kata'dan 10 kat falan hızlı demek ki.
Luffy Zoro'yu tekler diyip sonra konuyu Zoro Luffy'i yenemeze çekiyorsunuz. Ben Zoro yener demedim. Tek yeme Luffy vs Bellamy gibi olur. Kaido vs Luffy ilk raund gibi olur. Ayrıca Luffy açık bulduğunda çat diye en güçlü saldırısını mı vuracak? Kime yapabilmiş daha önce böyle bir şeyi? Mangada örneği olmayan şeyler bunlar. Luffy'nin dövüşlerini bir hatırlayın bence. Sayısız yumruk atıyor adam yenene kadar.

Luffy Zoro'yu tekler diyip sonra konuyu Zoro Luffy'i yenemeze çekiyorsunuz. Ben Zoro yener demedim. Tek yeme Luffy vs Bellamy gibi olur. Kaido vs Luffy ilk raund gibi olur. Ayrıca Luffy açık bulduğunda çat diye en güçlü saldırısını mı vuracak? Kime yapabilmiş daha önce böyle bir şeyi? Mangada örneği olmayan şeyler bunlar. Luffy'nin dövüşlerini bir hatırlayın bence. Sayısız yumruk atıyor adam yenene kadar.
Benim Luffy tekler dediğim bir mesajımı alıntılar mısın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık