Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Güç Konusunda Kime Daha Yakındır?

Zoro Kime Daha Yakın?

• Kullanılan toplam oy
    397
Sanjiyi asdece aşçı olarak nitelendirmek bana pek doğru gelmiyo. Çünkü adam tayfanın ana savaş güçlerinden biri. Sanjinin hedefi ve hayali güce bağlı olmadığı için hiçbirimiz onun final seviyesini kestiremiyoruz. Hep bi soru işareti oluyo ama dünyaya karşı yapılacak bir savaşta Sanjinin güçsüz kalcağını düşünmüyorm
Kesinlikle öyle ve ilk tayfaya katıldığında bile çok güçlü olarak katıldı ve bilinen meşhur bir grandline korsanı tarafından eğitilerek geldi. Germa eğitiminin tamamen çöp olduğunu düşünüyorum. Ve baratiede bile zeff hala sanjiye ders veriyordu sanki son ders gibiymişçesine. Luffy ve zoronun kararlılık ve pes etmez iradesiyle. O zaman okuduğumda sanjiyi zoro luffy klasmanına çıkardığı belliydi odanın ama sanjinin hiçbir zaman gücüyle meşhur olduğunu hatırlamıyorum. Sanki oda bilerek sanjiyi geride tutuyor çünkü gelecek hakkındaki planları zoro luffy kadar yüksek değil Ki tayfada hikayesi en iyi işlenen karakterdir belki sanji.
zaman atlamasında luffy ile zoro yenemeyeceği kişilerden ders alırken sanji en son yendiği birinden ders aldı. En baştan burada farklılık var.
Sanjinin hedefi küçüklükten beri aşçılık ve all blue bu yüzden güçle alakalı bir hedefi yok ve en büyük imzası aşçılık. Doğal olarak önce aşçı olarak adlandırmalıyız.
benim burada kastettiğim farklı zaten seri bittikten sonra zoronun bir kere daha gelişeceği dövüşe girişeceği.
işin esprisi ama sanji luffyi buzdolabından uzak tuta tuta güçleniyor sürekli:D

Düşüncesel ya. Kim daha güçlü rakiple karşılaşıyosa, kimin hasar gücü daha fazlaysa ya da haki seviyeleri, hızları, çeviklikleri vs
Çok güzel. O zaman kimse kusura bakmasın, bu birimlerin mantıklı bir şekilde hesabını vermeden güç ölçen hiç kimsenin yorumunu ciddiye almam ben.
Ölçülemez demiyorum ama gerçekten her adımını tek tek açıklayan iyi bir yönteme ihtiyaç var.

Çok güzel. O zaman kimse kusura bakmasın, bu birimlerin mantıklı bir şekilde hesabını vermeden güç ölçen hiç kimsenin yorumunu ciddiye almam ben.
Ölçülemez demiyorum ama gerçekten her adımını tek tek açıklayan iyi bir yönteme ihtiyaç var.
Sorun da bu zaten zaman atlamasından beri Luffy dışında savaş görmüyoruz bu da bizim Zoro ve Sanjinin seviyelerini anlamamızı engelliyor

6-Luffy ile kapışabilecek bir dayanıklılığı var. Thriller Bark'ta Luffy'nin hissettiği acıların tamamını almış ve ayakta kalabilmiştir
Kendi acılarına rağmen diye eklersen daha hoş duracak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık