Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Güç Konusunda Kime Daha Yakındır?

Zoro Kime Daha Yakın?

• Kullanılan toplam oy
    397
Sanji Luffy ya da Zoro'yu asla geçemez ama bunun aşçı olmasıyla alakası yok. Potansiyeli bu.

"Artık itliği serseriliği hergeliliği öğreniciim aşçılığa da lanet olsun" dese geçebilecek mi Zoro'yu? Yoo.

Jyabura ve Mr 2 ile dövüşürken ocakta yemek kaldı diye mi düşünüyordu? Yapıştırıyordu tekmeyi.

Üye silindi 5781

Sanji Luffy ya da Zoro'yu asla geçemez ama bunun aşçı olmasıyla alakası yok. Potansiyeli bu.

"Artık itliği serseriliği hergeliliği öğreniciim aşçılığa da lanet olsun" dese geçebilecek mi Zoro'yu? Yoo.

Jyabura ve Mr 2 ile dövüşürken ocakta yemek kaldı diye mi düşünüyordu? Yapıştırıyordu tekmeyi.
Sanji'yi pp'den kaldır

GÜÇ SEVİYESİ NASIL ÖLÇÜLÜR?

EN MAKUL YÖNTEM NEDİR?

Biri bana adamakıllı bir açıklama yapabilir mi lütfen?

Zoro'nun daha bir şeyini görmedik adam akıllı. Killer ile falan olacak iş değil. King karşısında falan görsek kesin yargılar ile konuşabilirdik ama şimdilik mantıken Sanji diyorum.

Kendi tahminimi yapayım dediğim gibi sadece tahmin cünkü bu konuya atılan yorumalar tahmin den öteye gidemez şimdilik.
Luffy ile zoro arasında ne kadar fark varsa zoro ve sanji arasındaki fark da okadardır yani zoro luffy ve sanji nin tam ortasında olan bi karakter seviye olarak

Luffy 100 üzerinden 90 sa zoro 85 sanji 80 dir. ?

GÜÇ SEVİYESİ NASIL ÖLÇÜLÜR?

EN MAKUL YÖNTEM NEDİR?

Biri bana adamakıllı bir açıklama yapabilir mi lütfen?
İstisnai durumları attığımızda ortaya çıkan durumdur güç seviyesi, lastik-elektrik, yami yami-meyveler gibi.

One Piece faktörleri fazla dikkate alan bir seri değil. Genel olarak birine bir seviye veriyor mangaka ve ondan sonra o karakter kılıç mı kullanıyor, tekme mi atıyor zoan mı yemiş pek önemli olmuyor.

Zoro ile Sanji biribirleri ile yakın seviyelerde olan rakiplerini benzer zorluklarda yenen karakterler oldukları için daha yakınlar bence. (Bu durum 2 yıl önce daha belirgin.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık