Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326
daha önceki mesajlardada belirttim sengokunun kesinlikle yeteri kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum hatta prime döneminde eski 3lü amirallerden bile zayıf olabilir. roger ın sözünü çarpıtıyorsunuz o dönemde denizcilerin 2 zirve ismi var ilki garp diğer sengoku bu yüzden ikisinin ismini anıyor yoksa ortada bir denklik durumu yok o anda o zamanda denizcilerin zirve isimleri olduğu için anılıyor bukadar basit o anda garptan sonraki seviyede smoker yada fullbody bile olsa ismi anılacaktı sengoku iyi bir komutan ve taktisyendir ama iyi bir savaşçımıdır bu belirsiz işte elde tutulur tek tez çarpıttığınız rogerin sözü. futbol gibi düşünün şuanki iyi gördüğümüz teknik direktörlerin kaçı iyi bir futbolcuydu ? filo amirali olacak kadar komutanlık seviyesi yüksektir ancak ray muhtemelen orta yada üst zorlukta alır. ezer geçer demiyorum ama alır.

Coby'e de demiyorlar ama sensey. Amiral olmadığı için demiyorlardır işte. Birden iki rütbe atlatma torpili ortadoğuda bile yok.
Fujitora, Ryokugyu, Gion, Chaton bunlar direkt yükselen kişiler. Filo Amirali ve Amiral kadroları özel olmalıydı. Fujitora ve Ryokugyu biraz Vice Admiral takılsa iyi olurdu benim açımdan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık