Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    326
1.olarak roger dönemi 3 amiral kor-amiral ve daha alt rütbe-yaş durumundaydı.Amiral ya da denizcileri taşıyan 2 kişi vardı garp-sengoku başka adam yok.2.olarak da WB yine 3 amirali shanks ı gördüğü gibi veled görüyordu.Ki bunu kuzana söyledi de.Bunlardan mütevellit yine şöyle böyle denilmez.Öncülerden malum.Gücünü azımsamam eşek falan dalgasına derim de bahsettiğimiz de rey-san.Direk kralın sağ kolu.Malum sitede KK en tepe.Ve sengoku o rütbe ile ona eş değil garp eşit :) Diğer kısımlara bişi demiyorum farklı mevzu.
WB istese KK olabilirdi denildi Marco vs Ray veya Marco vs Sengoku için ne diyorsun? Sonuçta istese Korsanlar Kralı olabilecek bir adamın sağ kolu.

WB istese KK olabilirdi denildi Marco vs Ray veya Marco vs Sengoku için ne diyorsun? Sonuçta istese Korsanlar Kralı olabilecek bir adamın sağ kolu.
Benim görüşüm ki bunu MF savaşı döneminde de yazardım,WB=%70.Çok büyük yük taşıyordu yani tek başına.Marco rey-san da tabi ki rey-san.Prime döneminde marco yu fena keser.Marco logia yetenekleri rahat karşılıyor ama fiziksel saldırılarda eksik.Bunu garp gösterdi hatta BM bile ok ile öldürtecekti.Ters kişi yani marco ya rey-san.Bu arada garp canavar evet ama örnek olarak veriyorum.Malum lav yumruğa ışığa rahat kafa atan düz yumruğa gömüldü.

Benim görüşüm ki bunu MF savaşı döneminde de yazardım,WB=%70.Çok büyük yük taşıyordu yani tek başına.Marco rey-san da tabi ki rey-san.Prime döneminde marco yu fena keser.Marco logia yetenekleri rahat karşılıyor ama fiziksel saldırılarda eksik.Bunu garp gösterdi hatta BM bile ok ile öldürtecekti.Ters kişi yani marco ya rey-san.Bu arada garp canavar evet ama örnek olarak veriyorum.Malum lav yumruğa ışığa rahat kafa atan düz yumruğa gömüldü.
Marco vs Sengoku?
Ayrıca Garp ve Sengoku derken Kong da diyebilir o zaman kuvvetli ihtimal Filo amirali veya üç amiralden birisi. Lakin demiyor. Bu Kong'u rakip olarak görmediği anlamına mı geliyor.

Arkadaşlar x y'yi yerden yere vurur, mahveder, parçalar vs. derken şaka yaptığımızın herkes farkında değil mi? Tartışmayı körüklemek için abartı da yapamayacaksak ne anlamı var bu işin, herkes biliyor zaten bu vslerde kolay kolay sonuç çıkmayacağını, derdimiz o değil. İhtimallere ve detaylara oynuyoruz

Marco vs Sengoku?
Sengoku.Prime halleri ele alıyorum.Marco defans karakteri gözümde.Saldırı gücü düşük.O eşiği aştığın ya da aşmaya başladığın anda döversin.King ile kapışırsa o zaman WB nin sağ kolunun gücünü görürüz.Kata da az da olsa eksik gördük belki mangaka lütfedip de net gösterir bu sefer.

Şunu da belirteyim küçümsediğim falan yok pasif de olsa baba karakter marco :D Saldırı gücü düşük diyorum ama kalbur üstü karakterleri ele alarak.

@Aang abi şaka yapıyorum kızma. Ben Luffy fanıyım zaten. Sen diyene kadar aklıma gelmemişti lafın Luffy'e gidebileceği. Ben sOda'ya laf atmıştım sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 30)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık