Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Ronaldinho Gaucho vs. Lionel Messi

Kim daha yetenekli?

• Kullanılan toplam oy
    124
Ben de Ronaldinho'yu Messi'den fazla izlemişimdir bu arada. Zaten o janra toz olunca futbola ilgi de yok olup bitti bende:d
Çağlar kendi insanlarını yaratır ya ondan işte. Endüstriyel futbol "bu işin şakası yok" a getirdi işi. Haliyle böyle futbolcuları izleyemez olduk. Bu arada Messi de o ara dönemin futbolcusu üzerine korkunç yetenekli de bir adam üzerine profesyonel. Bunlar birleşince fena bir şey çıkıyor ortaya. Ama reisi ben daha çok seviyorum ayrı mesele :D

Messi olmasa da o takım alırdı ŞL'yi her seferinde :ehe:

Hadi şimdi Ronaldinho olmasaydı da alırlardı yaz görelim seni xD
Ronaldinho dışında Deco, Xavi,İniesta, Eto, Van Bommel, Van Bronckhorst, Edmilson, Puyol, Rafael Marquez, Belleti ve genç Messi'nin olduğu kadrolar mı? Kazanamazlarmış yaw. :/ LArsonn ve Guily gibi sağlam yedekleri de saymadım haa. sdadas

Ronaldinho dışında Deco, Xavi,İniesta, Eto, Van Bommel, Van Bronckhorst, Edmilson, Puyol, Rafael Marquez, Belleti ve genç Messi'nin olduğu kadrolar mı? Kazanamazlarmış yaw. :/ LArsonn ve Guily gibi sağlam yedekleri de saymadım haa. sdadas
Reis o seneyi izledim, senin belki yaşın tutmuyordur :ehe:

Ronaldinho takımın kendisiydi resmen, git bunları bir sonraki nesile anlat biz canlı şahit olduk ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık