Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Ronaldinho Gaucho vs. Lionel Messi

Kim daha yetenekli?

• Kullanılan toplam oy
    124
Ronaldinho'nun içgüdüsel futbolunun verdiği keyif elbette bambaşka. Çünkü insan hem bu kadar hızlı düşünüp hem bu kadar seri şekilde harekete geçemez diye düşünüyorum. Üstelik bunu birkaç saniye içerisinde üst üste yapıyor. Bir hareketi yaparken ki bu çalım da olabilir bakmadan atılan bir pas da olabilir başarılı olacağına yüzde yüz emin olarak yapıyordu. Kim daha iyi konusu var olan hiçbir karşılaştırmada umursadığım bir şey olmadı fakat konu keyifse Ronaldinho'yu tepeye koyarım. Profesyonellik meselesi ise onlarn şahsını ilgilendiren şeyler. Ronaldinho alacağını alıp kendi bildiği hayata geri döndü. Hedefi farklı olanlar ise devam ettiler.

Vöh zalım çok kez geçti, hatta çok önemli maçlarda. Hatta en sevilen yönlerinden biri de buydu. Bak Messi bunu daha çok yaptı daha fazla skora etki etti buna lafım yok hatta futbolunu pek överim ben messinin ama zirve ronaldinho şunu yapamazdı diyeceğimiz bir futbol yetisi yok.
Messi kadar rahat geçemiyor. Ya uzun uzun kıyaslarım aslında ama üşengeçliğim el vermiyor. Prime messinin futbolda rakibinin olduğunu düşünmüyorum.

Messi kadar rahat geçemiyor. Ya uzun uzun kıyaslarım aslında ama üşengeçliğim el vermiyor. Prime messinin futbolda rakibinin olduğunu düşünmüyorum.
Biraz fiziksel özelliklerle de alakalı tabi. Ama sen geçemez dedin şimdi bizi kandırma :D
Bak ben messiyi daha etkili görüyorum zaten ama dediğim gibi zirve ronaldinho için futbolda "şunu yapamaz" diyebileceğim bir şey yok. Yapar yani.

Ronaldinho yu maradona ya da zico ile kıyaslarım. Geri kalanlar yıl ve takımlara göre ayrılır kıyas yapılır. Zizu dan el fenomeno ya, cafu carlos maldini raulu figosu nedvedi... Say say bitmez de ronaldinho nun yaptığını diğerleri yapamadı. Sadece ''şov'' anlamında değil ya farklı ruh kattı o. Her zaman bu adam ya

Biraz fiziksel özelliklerle de alakalı tabi. Ama sen geçemez dedin şimdi bizi kandırma :D
Bak ben messiyi daha etkili görüyorum zaten ama dediğim gibi zirve ronaldinho için futbolda "şunu yapamaz" diyebileceğim bir şey yok. Yapar yani.
Ya adam geçmede ne kadar iyi olduğu aşikar zaten ama ben nedense messi gibi herkesi ipe dizdiğini hatırlayamadım. Sayı olarak kıyasladım yani. Neymarda çok şekil geçiyor ama messi gibi herkesi ipe dizmiyor. Bitiricilik oyun görüşü vs daha bir çok şeyde messi önde. 11 12 15 19 messinin rakibi yok bence. Ronaldinho daha çok işin şov tarafında

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık