Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Ben Law'ın yeterli gelişimi gösterdiği takdirde ileride yonko olabileceğini en olmadı amiral seviyesine gelebileceğini düşünüyorum. Ama elindeki meyve bu kadar özel olmasa o seviyelere gelebileceğini düşünmem. O yüzden onu vurguluyorum. Meyvesi gerçekten çok OP. Kolay kolay bulamazsın böyle gücü hele bir de Law gibi fiziksel kapasitesi azman diyemeyeceğimiz bir adam için.
Onu diyorum işte, meyveyi gözünde çok büyütüyorsun. Yani meyve güzel meyve, daha önce de dedim, seçme şansım olsa ben de o meyveyi isterim ama benim meyveyi sevme sebebim güç kriterinden bağımsız.
Ope ope no mi ofansif bir meyve değil, Law gibi çocukluğundan beri tıpla uğraşan bir çocuk dahinin bile meyveden çıkarabildiği saldırı teknikleri ortada. Gamma knife'ı sayma, bir savaşta ne seviye adamları alt edebilirsin o meyveyle. Üstüne bir de boştan haki yiyor.

Onu diyorum işte, meyveyi gözünde çok büyütüyorsun. Yani meyve güzel meyve, daha önce de dedim, seçme şansım olsa ben de o meyveyi isterim ama benim meyveyi sevme sebebim güç kriterinden bağımsız.
Ope ope no mi ofansif bir meyve değil, Law gibi çocukluğundan beri tıpla uğraşan bir çocuk dahinin bile meyveden çıkarabildiği saldırı teknikleri ortada. Gamma knife'ı sayma, bir savaşta ne seviye adamları alt edebilirsin o meyveyle. Üstüne bir de boştan haki yiyor.
Nasıl saldırı odaklı bir meyve değil?

Gözünde büyütüyorsun dediğin meyveyi Wb yemiş olsa MF'de deprem meyveli halinden daha çok icraat yapardı.

Nasıl saldırı odaklı bir meyve değil?
Gamma knife'ı çıkar, hasar veren iki tekniği var; injection shot ve counter şok. Bu kadar zararsız meyvesi olan kaç kişi biliyoruz biz onun seviyesinde veya üstünde?
Gözünde büyütüyorsun dediğin meyveyi Wb yemiş olsa MF'de deprem meyveli halinden daha çok icraat yapardı.
:hoo:
Tsunami, deprem gibi saldırılarla yapamadığını mı yapardı o meyveyle yani? Hem de stamina harcatan meyveyi, kalbi teklerken kullanırken.

Gamma knife'ı çıkar, hasar veren iki tekniği var; injection shot ve counter şok. Bu kadar zararsız meyvesi olan kaç kişi biliyoruz biz onun seviyesinde veya üstünde?

Tsunami, deprem gibi saldırılarla yapamadığını mı yapardı o meyveyle yani? Hem de stamina harcatan meyveyi, kalbi teklerken kullanırken.
Wb'den bahsediyoruz sen staminayı kafana takma sallar sabaha kadar. Kalbi ne yaparsa yapsın tekleyecek zaten o Allah'ın emri. Wb ope ope ile MF'nin içinden geçerdi daha az efor sarf ederek hem de.

Parmak hareketiyle gemi atan, zırpırt ışılanabilen, rakibinin kalbini yerinden çıkarabilen bir meyve ama hadi geçelim bunları. Şunu kaç meyve ile tek seferde yapabilirsin?

Wb'den bahsediyoruz sen staminayı kafana takma sallar sabaha kadar. Kalbi ne yaparsa yapsın tekleyecek zaten o Allah'ın emri. Wb ope ope ile MF'nin içinden geçerdi daha az efor sarf ederek hem de.
Kalbi tekleyen adam nasıl o meyveyle daha az efor sarf ediyor yaov, o teknikler tek başına zaten efor düşmanı. Yani tabiki Law'dan daha fazla staminası vardır da room açmak bile tek başına bir efor istiyor. Yeterince enerjin yoksa meyvesiz takılman gerekiyor.
Parmak hareketiyle gemi atan, zırpırt ışılanabilen, rakibinin kalbini yerinden çıkarabilen bir meyve ama hadi geçelim bunları. Şunu kaç meyve ile tek seferde yapabilirsin?
Chinjao da kafa hareketiyle buzdağı yarıyor eee? Luffy, Garp'ın attığı topları blokluyordu 2 sene önce, ee?
Farkında mısın saydığın şeylerin hiçbiri hasar veren şeyler değil. Meyvenin farkı bu. Güzel teknikler var ama ofansif değiller.
Rakibinin kalbini almak diyorsun, Vergo'nun elinde kalp vardı da ne oldu? Law azıcık daha güçlü olsa ya da Vergo onu en başta savunmasız şekilde yakalamış olmasa, ya da sadece hız farkı birazcık daha Law lehine olsa Vergo her sıkıştığında kalbini sıkıyor olmasına rağmen sorununu çözerdi. Law Kaido'nun kalbini çalsa, Vergo'nun kendisine yaptıklarını, Kaido'ya yapabilir mi sence?
Gerçi o elek yanlış örnek oldu, Kiku seviyesi adam, Linlin olsun verdiğim örnek.
Ada kesmek konusu da aynı şekilde. Evet ada kesildi? Eee? Mihawk da Marineford'da benzer bir şey yapmıştı, adama ne faydası oldu?
Yani dövüşürken şu gösterdiğin şeyi yapmanın rakibine ne zararı oluyor? Üstüne bir de bir ton stamina tüketiyor.

Kalbi tekleyen adam nasıl o meyveyle daha az efor sarf ediyor yaov, o teknikler tek başına zaten efor düşmanı. Yani tabiki Law'dan daha fazla staminası vardır da room açmak bile tek başına bir efor istiyor. Yeterince enerjin yoksa meyvesiz takılman gerekiyor.

Chinjao da kafa hareketiyle buzdağı yarıyor eee? Luffy, Garp'ın attığı topları blokluyordu 2 sene önce, ee?
Farkında mısın saydığın şeylerin hiçbiri hasar veren şeyler değil. Meyvenin farkı bu. Güzel teknikler var ama ofansif değiller.
Rakibinin kalbini almak diyorsun, Vergo'nun elinde kalp vardı da ne oldu? Law azıcık daha güçlü olsa ya da Vergo onu en başta savunmasız şekilde yakalamış olmasa, ya da sadece hız farkı birazcık daha Law lehine olsa Vergo her sıkıştığında kalbini sıkıyor olmasına rağmen sorununu çözerdi. Law Kaido'nun kalbini çalsa, Vergo'nun kendisine yaptıklarını, Kaido'ya yapabilir mi sence?
Gerçi o elek yanlış örnek oldu, Kiku seviyesi adam, Linlin olsun verdiğim örnek.
Ada kesmek konusu da aynı şekilde. Evet ada kesildi? Eee? Mihawk da Marineford'da benzer bir şey yapmıştı, adama ne faydası oldu?
Yani dövüşürken şu gösterdiğin şeyi yapmanın rakibine ne zararı oluyor? Üstüne bir de bir ton stamina tüketiyor.
'Ee' güzel argümanmış. Bu şey gibi biraz Luffy G4 açtı ee? Rakibine gene yumruk atıyor. :d Üstüne bir de 'dayanıklılığı' gidiyor, bayılıyor falan.

Adam odanın içindeki her şeyi yönetebiliyor, isterse suyun içindeki balıkla Kaido'nun yerini değiştirir. Bilmem öldürücülüğünü anlatabildim mi? Saydığım şeyler de rakibe hasar verme potansiyelinin ne kadar yüksek ve kullanışlı olduğunu gösteriyor. Gemiyi tutup birisinin kafasına vurması bir parmak hareketine bakıyor. Savunma tipi ya da pasif dediğin meyve Jozu'nunki gibi olur. Adam sadece elmas, geri kalan her şey kas gücüne bakıyor. Ama Jozu'nun kas gücüyle yaptığı çoğu şeyi meyvesi saysesinde parmağını oynatarak yapıyor bu adam ve daha fazlasını yapma kapasitesi de var bu meyvenin.

Şimdi listedekilerin yaşlarında bir tier list yapalım.

Coby 18, Usopp 19 yaşında en genç o yani en çok onların önünde zaman var. Tier 1

Sanji ve Zoro 21, Sabo 22, Kid 23 yaşında. Tier 2

Law 26, Yamato 28 . Tier 3

Kalanı +30 Tier 4

Momonosukeyi listeye almadım. Zira adam neden var bilmiyorum bile. Hani bir şey gösterdi de ben mi görmedim. Sıradan bir çocuk işte.

Usopp zaten yakın savaşçı değil. Hiç bir zaman top tier olamayacak. Yancı olarak hayatına devam edecektir. Zaten Oda bile diyor Usopp her zaman tayfanın en güçsüzü olacak diye. Eledim. Coby bu tierin lideri çok net.

Tier 2 de Sabo kalan 3 ünün de amel defterini kapatır. E aynı yaş aralığındalar farkı kapatmaları da pek mümkün değil.

Tier 3 de Yamato nun Law ı alacağını düşünüyorum.

Şimdi Tier 1 Coby, Tier 2 den Saboyu zamanla yakalayabilir mi? Düşük ihtimal. Hatta bence Tier 2 den bir Sanjiyi yakalar.

Tier 3 tekiler ise zaten hali hazırda Tier 2 dekilerle aynı seviyedeler. Onlar zaten farkı yiyeceklerdir. Çok belli.

Tier 4 tekileri saymıyorum bile. Adamların gelişme aralıkları çok az listedeki diğer kişilere göre. Ankette yer dolsun diye varlar zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık