Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Bende Gaia yada Valiant'ı açacam ama kararsızım. :/
Hiç açmadım maalesef :(
Aynen. Benim de hedefim şu anlık o paket. Kaç kez açtın onu. İlk reseti atmışsındır herhalde.
Ancient gear sadece bir kere gem ile alabilirsiniz büyük ihtimalle. O da 1000 gem olur .Kalanını parayla almak gerekiyor .

Ben Gaia Genesis tercih etmiştim .o desteye 3 güzel deste yapılıyor. Gemini , U.A , mermail , Koaki meiru. Ayrıca Drowning mirror force ve Galaxy Cyclone kartları da bu destede.

Vaillant souls destesi de bir o kadar güzel .Tercih meselesi hangi desteyi oyanamyı istediğinize bağlı .

Ancient gear sadece bir kere gem ile alabilirsiniz büyük ihtimalle. O da 1000 gem olur .Kalanını parayla almak gerekiyor .

Ben Gaia Genesis tercih etmiştim .o desteye 3 güzel deste yapılıyor. Gemini , U.A , mermail , Koaki meiru. Ayrıca Drowning mirror force ve Galaxy Cyclone kartları da bu destede.

Vaillant souls destesi de bir o kadar güzel .Tercih meselesi hangi desteyi oyanamyı istediğinize bağlı .
Yav ben isimleri karışıtırmışım :) Gaia Genesis alacam. Drowning Mirror Force ve Galaxy Cyclone kartlarını çok önemli görüyorum. Valiant'ta Mask Change, Paleozoic Canadia kartları vardı sanırım. Onu bir kere turladım. Gaia ile işim bitince ona bir daha yönelme niyetim var.

@Themiss
Az önce Gaia Genesis'in 180 paketinden 90'ını açtım. UR'den iki kart kaldı: Gemini Spark ve The Gates of Dark World. Sence reset atayım mı, yoksa bunları alana kadar paket açayım mı?

Gaia Genesis paketinden bir 40-50 tane açmıştım daha önce. Elimde 7500 civarı gem var. Kalan paketler için kullanabilirim aslında. UR kart düşürme olasılığım şuan fazla çünkü daha önce pek bir şey çıkmamıştı.

Ancak masked hero ve canadia gibi kartlar yüzünden valiant beni kendine çekiyor. :/

Neyse bir 10.000 yapayım da karar veririm artık. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık