Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Silent Swordsman destesi aldım. Yeni kart çıkarmışlar harika bir şey. Silent Swordsman her tur kim kart çekerse çeksin gücü 500 puan artıyor. Artı sihir kartlarını geçersiz kılıyor. Canavarımı sonuna kadar beklettim gücü artsın diye. O çekti ben çektim o çekti ben çektim derken son karta kadar götürdüm oyunu. Canavarın gücü de 18500 oldu. Rakip de kart kalmayınca ben de son darbeyi vurdum. Ayrıca Jinzo'yu da oynadım ve hem sihir hem de tuzaklarını kilitledim. Dehşet bir deste kurdum yani. Bir tane replay alayım bak.
İyi sabretmişsin son aşamaya kadar :) İlk turda lvl up kartını tuzak kartı gibi koymuşsun, npc bu fake'i nasıl yedi çözemedim, normalde saldırmadan duramaz onlar :D

Bu arada iyiymiş yeni desten. Müsait vaktinde bir düello atalım.

İyi sabretmişsin son aşamaya kadar :) İlk turda lvl up kartını tuzak kartı gibi koymuşsun, npc bu fake'i nasıl yedi çözemedim, normalde saldırmadan duramaz onlar :D

Bu arada iyiymiş yeni desten. Müsait vaktinde bir düello atalım.
Aynen. Sihir etkisizleştiren kartımı görünce saldırmaya korktu herhalde. :D

Sağolasın. Olur atarız tabii.

Hoş geldin ya. Seninle de bir düello atamadık hiç.

Yalnız arkadaşlar bu odalar sürekli kapanıyor. Buna nasıl bir çözüm bulacağız ya. Oyundan çıkıyorum tekrar giriyorum bir de ne göreyim oda gitmiş. Bu sıkıntı olmasa çok güzel olacak ya. :/
Ben de silent swordsman destesi yapmıştım. Seninki daha sağlam ama. Büyü ve tuzak kartlarınla çok iyi olmuş. Resmen tokatlandım yav. :alkis::respect::sapkali:

kaido_93 senin desteyi yi önceden gördüm biraz hile yapayım yeni silenta karşı iyi olabilicek bir desteyle geleyim dedim girmedin sansıma:D

kaido_93 senin desteyi yi önceden gördüm biraz hile yapayım yeni silenta karşı iyi olabilicek bir desteyle geleyim dedim girmedin sansıma:D
Yeni silent derken yeni mi çıkmış? Ben de Kaido da görünce şaşırmıştım. Yeniyse millet sarılmıştır buna. Ama sağlam kart. Denemek için Tea ile vs attım. 9000e kadar atk kastım. Kartları bitmese uzatacaktım da. Ben de anca npc alabiliyorum. :at:

Adam gibi deste yapmaya başlasam oynarım sürekli de şu sıralar karakterlere seviye atlattırmakla uğraşıyorum.Görev odaklı desteler kuruyorum falan.
Anladım. Ben de aynı şekilde ilerliyorum. Karakterler de çok güzel kartlar oluyor. Onları toplamak daha önemli.
Ben de silent swordsman destesi yapmıştım. Seninki daha sağlam ama. Büyü ve tuzak kartlarınla çok iyi olmuş. Resmen tokatlandım yav. :alkis::respect::sapkali:
Eyvallah.:sapkali:

Hahaha ya. Yine atarız düello. :respect::D
Tamam geliyorum. Hadi vs atalım. :D:at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık