Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Eventlerin bilgi ekranında. Sağ üst köşeye doğru.
Tamamdır buldum eyw. Lanet kaiba bi vermedi enemy controlleri böyle almak zorunda kaldım sonunda :(

Destem şuan tam istediğim gibi oldu ya. Karma deste gibi karma deste. Anca Vorse raider gelirse onu eklerim bu saatten sonra :D

Mirror Wall ile Adhesion trap hole arasında kararsız kaldım :/

Bugün bir desteye denk geldim. Adam bana ilk turunda 3k spell damage'i verdi. Yerede bunrning land koydu. Destiny draw ile twister alayım da kurtulayım şundan dedim ama onu çekince 500 hasar daha yedim kullansam ölüyordum zaten. Tek turda adama 4k hasar vermem de imkansızdı. Çaresizlik nedir onu öğrendim resmen :( Adama da baya sövdüm böyle deste mi kurulur diye :(

Bugün bir desteye denk geldim. Adam bana ilk turunda 3k spell damage'i verdi. Yerede bunrning land koydu. Destiny draw ile twister alayım da kurtulayım şundan dedim ama onu çekince 500 hasar daha yedim kullansam ölüyordum zaten. Tek turda adama 4k hasar vermem de imkansızdı. Çaresizlik nedir onu öğrendim resmen :( Adama da baya sövdüm böyle deste mi kurulur diye :(
Standby Burn destesi o. Tehlikeli bir deste. Ama çok fazla şans işi. Bir iki kere kullandım tek turda 3900 hasar vurdum. Ama ondan sonra 2-3 kere üst üste yenildim. Bu tür durumlara karşı can veren spell koymak lazım. Kartlar aşağı yukarı şöyle.

Standby Burn destesi o. Tehlikeli bir deste. Ama çok fazla şans işi. Bir iki kere kullandım tek turda 3900 hasar vurdum. Ama ondan sonra 2-3 kere üst üste yenildim. Bu tür durumlara karşı can veren spell koymak lazım. Kartlar aşağı yukarı şöyle.
Ben çok şansızdım işte. Adam 1k vuran karttan 2 tane çekmiş başta. Ağzımı kırdı resmen :D 1 can az hasar yesem harcayacaktım herifi de şans işte :D

Spell Canceller
Anti Spell Fragrance

Varsa bu kartları kullan o deste neye uğradığını şaşırır baya yavaşlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık