Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

YKS 2023

Sınava girecek misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .
ilk girdiğim yıl 2014'dü daha sonralarıda girdim o stres,heyecan zamanla azalıyor ve tabii ki hiç çekilmiyor.

sınavlar hiç bitmiyor ki kpssymiş,tusuymus daha yenileri var : )

Hayat bitti. Türkçe çok zordu.
Hayatımın en kötü 2 yılını yaşadım sınava girdiğim senelerde sürüyle kötü şey geldi başıma sonuç olarak hiç aklımda bile bulunmayan sıralamamdan birkaç yüz bin sıra düşük bir bölümü yazdım. Ama kendimi geliştirme isteğimi körükledi bu durum. Bir sınavla hayat bitmiyor özellikle Türkiye gibi bir üniversite mezunu işsiz cenneti ülkede hiç bitmiyor. 50li 60lı yaşlarda kariyer değiştirecek kadar cesur ve kararlı insanlar var. Hayatın yeni başlıyor.

Ya bırak hayatsız challenger. Sen akşamlara kadar ranked oynarken insanlar sınav çalışıyordu. Gerçi yine bilgisayar mühendisliği kazanmışsın. Harbi nası başardın la onu?
Olum o hayatsızlık benim ergenliğin başlarındaydı hdksjsk ergenliğin sonunda da tam tersi eve girmiyordum jdosjsisjks ergenlikte hiç dengeyi sağlayamadık. Matematiğim aşırı iyiydi hep. Bir tane çok kafa bir mat hocam vardı onla içerdik sonra bana ders çalıştırırdı. Konuları öğrendim olimpiyat sorularını falan çözdüm, matı fulledim kazandık pc yi. Fene adam akıllı oturup çalışsam derece yapmıştımta sevmediğim şeyi yapamıyorum. Mat sarıyordu az çok.

Olum o hayatsızlık benim ergenliğin başlarındaydı hdksjsk ergenliğin sonunda da tam tersi eve girmiyordum jdosjsisjks ergenlikte hiç dengeyi sağlayamadık. Matematiğim aşırı iyiydi hep. Bir tane çok kafa bir mat hocam vardı onla içerdik sonra bana ders çalıştırırdı. Konuları öğrendim olimpiyat sorularını falan çözdüm, matı fulledim kazandık pc yi. Fene adam akıllı oturup çalışsam derece yapmıştımta sevmediğim şeyi yapamıyorum. Mat sarıyordu az çok.
Hangi ünidesin lan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık