Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

YKS 2022

Bu sene sınava katılacak mısınız? Katılacaksanız hangi alandan hazırlanıyorsunuz?

• SAY puan türünden katılacağım.

Kullanılan: 4 21.1%
  • EA puan türünden katılacağım.

Kullanılan: 5 26.3%
  • SÖZ puan türünden katılacağım.

Kullanılan: 1 5.3%
  • DİL puan türünden katılacağım.

Kullanılan: 1 5.3%
  • Bu sene sınava katılmayacağım.

Kullanılan: 11 57.9%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .
Matematik için Eyüp b youtube
Geometri için de onu önereni görmüştüm
Biyoloji için senin biyolojin
Fizik verim alabilirseniz esş
Kimya için kimya özel ya da kimya adası olabilir kimya adasının ayt konularını anlatışını bilmiyorum

Biyoloji için barış hocayı öneriyorum sağolsun sayesinde tyt aytde soru kaçırmadım.
Deneme olarak tyt ayt değil de 11-12 gibi ayrılmış deneme çözmek isterseniz kimyada orbital biyolojide biyotik öneririm. Bu iki yayının test kitaplarıda güzel.

Tıp seçicek arkadaşlar için yazıyorum. Düzenli çalışırım, bölümü severek yazıyorum diyorsanız pamukkale üniversitesini yazın. Puana göre sıralama yapayım derseniz benim gibi herkes yatağında uyurken sınav için gecenin köründe müzikler eşliğinde ders çalışırsınız. Pamukkale de vize final sisteminden çok farklı bir sistem var.

Her 2 haftada bir sınav oluyorsunuz : MSD
Her 2 ayda bir ayrı sınav oluyorsunuz : BSD
Her 2 ayda bir değişmeli gruplar ve hocalar halinde 10-12 kişilik gruplar halinde hazır senaryolu hasta üstüne çalışıyorsunuz : PDÖ (Ben ne bileyim demeyin öğrenmek için ona da ayrı çalışıyorsunuz)
Onun dışında klasik mesleki sınavlar beceri sınavları uygulama sınavları ve final sınavları var.
Her birinin yüzdelik oranı farklı en sonda geçiş notunuz çıkıyor.
Finalsiz geçme notu 90

Bide ÖÇM diye bir araştırma ödevi var burda.
2 tane oluyor.
ÖÇM 1 i yapmadan 3. sınıfa geçemezsiniz.
ÖÇM 2 yi yapmadan 5. sınıfa geçemezsiniz.

ÖÇM yi seçtiğiniz arkadaşlarınızla (veya rastgele kim gelirse) hocanında yardımıyla araştırarak yapıyorsunuz en son kurula sunuyorsunuz.

Sınav sırasında olabildiğince stres yapmamaya çalışın; zaman kaybetmenize ve hatta, halihazırda bildiğiniz şeyleri unutmanıza bile sebep olabilir. Geçerli eğitim sistemindeki bu saçma sınavda hedeflerinize ulaşamamanız, başarısız olmanız veya bol keseden sallayan çokbilmişlerin atıp tuttuğu mesleklere erişememeniz, çoğu yakınınız ve o çokbilmişlerin yansıttığının aksine Dünya'nın sonu değil. Bu hafta sonunu bunun bilincinde olarak atlatmanız psikolojik olarak kurulan baskıyı bir nebze de olsa azaltacaktır. Sınav süreci bittiğinde; ertelediğiniz, -her anlamda- yapmak istediğiniz şeyleri yapın, tırnaklarınızı yiyerek "ne yapacağım" diye kara kara düşünmeyin çünkü zorlu bir süreç atlattınız, siz dahil çoğu insan öyle düşünmese de en azından bunu hak ettiniz. Başarılar, her şey gönlünüzce olsun...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık