Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Yeni Tayfa Üyesi Şablonu

Yarıda keseyim diye çok uğraştım ama bitirmek pek keyifli geldi:D
Odanın kimi sorulara kaçamak cevap vermesi sanırım okuyucularınında Odanın hayaledip kafasında şekillendirdiklerini tutunca Oda cevap vermektek kaçınıyor
Kumanın katılımını beklemem ama meyvesinin üste versiyonunun Frankyde olması kabul edilebilir
Tüm tayfa meyvelide olmamalı tabi
Zira içlerinde en mal Luffy olduğundan denize düştüğünde birisinin onu kurtarması lazım

Bu her kareden bir şey çıkarılan konular süper oluyor ya emeğine ellerine sağlık:D
Chopper de var Luffy her denize düştüğünde Chopper de peşinden gidiyor düşünsene hepsi meyveli olsa banko Chopper de denize düşer

Sanji ve Brook'un bir diğer ortak özelliğide sapık olmaları. Bu kategoriye Kinemon cuk diye oturuyor. Efendiside Rogerin gemisine binmiş. Brook'un arkadaşı Crocusta binmiş. Sanjininde Roger ile bir alakası çıkabilir.

Usopp ve Franky'nin bir diğer ortak özelliği ise mucitlik. Usopp bu konuda Franky kadar usta değil ama ortak özelliklere eklenebilecek kadar iyi. Ayrıca ikiside gözlük kullanıyor.

Bir sonraki kadın üye öksüz olacaksa bu Carrot olmaz diye tahmin ediyorum. Onda bu flashbacı işleyecek tema yok gibi. Tabi Oda bu ne yapacağı belli olmaz.

Elinize sağlık güzel teori.

Sağlam inceleme olmuş eline sağlık uzun zamandır keyifle ve sonuna kadar okuduğum tek konu. Ben Gastino kansızının gelmesini istiyorum ama gelmez o. Ah Caribou...

Dün akşam yarısını okumuştum şimdi bitirdim. Çok güzel olmuş bu da. Gerçekten kafa yakan bir o kadar da mantıklı çok detay var. İlk kısma gelirsek çoğu kişinin dediği gibi arcları neredeyse benzer yapıyor. O yüzden de tayfaya gelme kısmı çok ama çok mantıklı. İkinci kısımda ise şunu düşünüyorum, acaba Oda gerçekten bu seriyi yazarken bu kadar hesap kitap yapmış mıdır? Çünkü son kısım çok teferruatlı. Ben böyle bir seri yazsam hiç rakamlarla vs uğraşmam. Oda'nın da uğraştığını sanmıyorum çünkü sbslerde vs hep çok vakit ayırdığından dinlenemediğinden falan bahsediyor. Belki de bu kadar hesap kitap yaptığından bu kadar vakit harcıyordur o da var :D Ama genel olarak çok beğendim eline emeğine sağlık. Devamını bekliyorum böyle konuların.

Edit: CC hayırlı olsun :D

Sanji ve Brook'un bir diğer ortak özelliğide sapık olmaları. Bu kategoriye Kinemon cuk diye oturuyor. Efendiside Rogerin gemisine binmiş. Brook'un arkadaşı Crocusta binmiş. Sanjininde Roger ile bir alakası çıkabilir.

Usopp ve Franky'nin bir diğer ortak özelliği ise mucitlik. Usopp bu konuda Franky kadar usta değil ama ortak özelliklere eklenebilecek kadar iyi. Ayrıca ikiside gözlük kullanıyor.

Bir sonraki kadın üye öksüz olacaksa bu Carrot olmaz diye tahmin ediyorum. Onda bu flashbacı işleyecek tema yok gibi. Tabi Oda bu ne yapacağı belli olmaz.

Elinize sağlık güzel teori.
Teşekkürler hacım,

Sanji, Brook sırasında Wano'lu bir Kozuki heykeltraşı,

Usopp ve Franky sınıfı için ben şu malum klandan birini bekliyorum. Noah'ı onarabilecek olan klan.

Kadın olan üyeyi zaten biliyorsun.:fool:

Dün akşam yarısını okumuştum şimdi bitirdim. Çok güzel olmuş bu da. Gerçekten kafa yakan bir o kadar da mantıklı çok detay var. İlk kısma gelirsek çoğu kişinin dediği gibi arcları neredeyse benzer yapıyor. O yüzden de tayfaya gelme kısmı çok ama çok mantıklı. İkinci kısımda ise şunu düşünüyorum, acaba Oda gerçekten bu seriyi yazarken bu kadar hesap kitap yapmış mıdır? Çünkü son kısım çok teferruatlı. Ben böyle bir seri yazsam hiç rakamlarla vs uğraşmam. Oda'nın da uğraştığını sanmıyorum çünkü sbslerde vs hep çok vakit ayırdığından dinlenemediğinden falan bahsediyor. Belki de bu kadar hesap kitap yaptığından bu kadar vakit harcıyordur o da var :D Ama genel olarak çok beğendim eline emeğine sağlık. Devamını bekliyorum böyle konuların.

Edit: CC hayırlı olsun :D
Aslında Goroawase çok karışık değil, çocukların oynadığı bir japon oyununu uyarlamış Oda sadece. Tabi bu kuram kabul edilirse tayfa ihtimali olan her kullanıcının meyvesine bakmak gerekiyor. Gasu Gasu no Mi buna pek uygun durmuyor.

Teori olsun taştan olsun. Eline Sağlık
Bu teoriye göre Jimbei'den sonra CC, Carrot ve Kinemon tayfaya geliyor demektir. Üçünede tayfa üyesi olarak ısınamadım, özellikle Kinemon'a. Ama Brook'a da ısınamamıştım başlarda, ODA halleder diye umuyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık