Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Yeni tayfa üyesi: Hancock

Sizce Boa Hancock tayfanın bir üyesi olacak mı?

• Evet

Kullanılan: 13 10.2%
  • Kesinlikle

Kullanılan: 9 7.1%
  • Asla

Kullanılan: 36 28.3%
  • Hayır

Kullanılan: 69 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    127
ben direk tayfa üyesi olacağını düşünmüyorum. Bu saatten sonra kimseyi tayfaya dahil etmez herkes yancı destekçi modunda takılır. Hancock'un gücünü de gördük karasakal komutanlarını direk tekledi, hatta karasakal'ın kendisi bile seni bırakırsam beni de taş yaparsın diyor. Açıkçası bu kadar altyapı yapıldıktan sonra Luffy'nin kutsal ejderlere karşı olan savaşında yanında yer alacağı kesin. Bununla birlikte savaş kazanılıp Luffy Kral,imparator ya da herhangi bir ünvanla bir yerde yaşamaya başlarsa son birkaç bölümde evleneceklerini düşünüyorum. Korsan Kral Luffy ve Korsan İmparatoriçesi Boa Hancock. Ki Hancock'un gücünden etkilenmeyen tek kişinin Luffy olması da bunun büyük bir alt yapısı bence. Tayfaya girmemesinin sebebi yamato ile aynı. Tayfaya giren herkese panel verilecek, herkese mecburen bir vs daha çizilecek flashback hikayeleri olacak yani seriyi bitirmeye çalışan Oda'ya engel oluyor. Herif Zoro'ya bile FB çizmedi Wano'da...

Resimde dikkat çeken bu hanımlar içinde Nami,Robin ile birlikte Hancock'un da gözlerinin kapalı olması. Ayrıca 3 tane köpek çizimi yapılmış ki (çerçevelerdeki köpekler hariç ) 3 Hanım tayfa üyesine işaret.
Uta'nın da gözleri kapalı sebebi orijinal seride yani devam eden bölümlerde Uta karakterinin gösterilmemiş olması.
Ve kırmızı topuklu ayakkabilar seri için neredeyse Hancock imzası.
Renkli kapak çizimleri her zaman bazı işaretler veriyor.

Son düzenleme:

Resimde dikkat çeken bu hanımlar içinde Nami,Robin ile birlikte Hancock'un da gözlerinin kapalı olması. Ayrıca 3 tane köpek çizimi yapılmış ki (çerçevelerdeki köpekler hariç ) 3 Hanım tayfa üyesine işaret.
Uta'nın da gözleri kapalı sebebi orijinal seride yani devam eden bölümlerde Uta karakterinin gösterilmemiş olması.
Renkli kapak çizimleri her zaman bazı işaretler veriyor.
Oda'nın tayfa içi aşk ilişkilerinin olmayacağını söylediğini hatırlıyorum. Vivi, Luffy'nin hanımı olacağı için o kesin gelmeyecek. Hancock'un da Luffy aşkı malumundur, onunda gelmesinin önü kapalı.

Bu bölümde Vegapunk'un, Bonney'e iyi bakın demesinden dolayı gelme ihtimalini düşünsem de elindeki devasa askeri güçle tayfanın yanında dolaşması pek mantıklı olmaz. Ya Elbaf'ta kalacaktır ya da annesi ve babası gibi o da Devrim Ordusuna katılabilir.

Tayfaya gelecek olan kişi Yamato'dur. Her yönüyle tayfa için yazılmış bir karakterdir.

Gelirse, Sanji gibi bir tipleme olucak, Luffy'i her gördüğünde abartılı reaksiyonlar verecek, gerek yok o açıdan, tek başına, kendi tayfasının kaptanı olarak daha iyi imajı var

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık