Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Yeni tayfa üyesi: Hancock

Sizce Boa Hancock tayfanın bir üyesi olacak mı?

• Evet

Kullanılan: 13 10.2%
  • Kesinlikle

Kullanılan: 9 7.1%
  • Asla

Kullanılan: 36 28.3%
  • Hayır

Kullanılan: 69 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    127
https://www.korsanfan.com/konu/mugiwara-13.7904/ Bu teori sayesinde bir ihtimal daha keşfettim diyebilirim. Detaylarına bakabilirsiniz.
https://www.hizliresim.com/nwz69i9
Bu resimde kedilerin tayfa üyelerini temsil ettiği üzerine bir teori ortaya atılmış. Her kedi için bazı tahminler yapılmış
Benim tahminim de 11. Üye yani tırmanır durumdaki kedi ile alakalı.
Zoro'nun yanında uyuyan kedi Luffy. Soldaki sırıtan kedi de jinbei. Luffy ve jinbei arasındaki sarkan kedi de Hancock!
Uyuyan Luffy'nin yanına doğru tirmanmaya çalışıyor ve jinbei de ona gülüyor. Biliyorsunuz Jinbei, Luffy ve Hancock arasında tayfadan ayrı bir bağ var.
Ayrıca Boa yilanina ben bir göz atayım dedim ve şöyle gorsellerle karşılaştım.

Sizce de yılanın derisi ile kedinin tüylerindeki çizgiler benzemiyor mu?
Bence o kedi Hancock!
Bu da bölüm 246'daki kedi

Son düzenleme:
https://www.korsanfan.com/konu/mugiwara-13.7904/ Bu teori sayesinde bir ihtimal daha keşfettim diyebilirim. Detaylarına bakabilirsiniz.
https://www.hizliresim.com/nwz69i9
Bu resimde kedilerin tayfa üyelerini temsil ettiği üzerine bir teori ortaya atılmış. Her kedi için bazı tahminler yapılmış
Şöyle ki:
1 – Nami: Klasik şemsiye altında güneşlenen Nami stili,
2 – Zoro: belindeki kuşaktan elindeki sake’ye kadar tam bir Zoro,
3 – Franky: gözlüklerini takmış iş üzerinde,
4 – Robin: Klasik gözlüğü ve karizmatik ajan giyimi,
5 – Chopper: Yine kıyıdan kıyıdan bakarken,
6 – Sanji: Bir gözü kapalı, bir gözü görünüyor, tıpkı Sanji’nin saçları gibi ve Robin’e bakıyor,
7 – Luffy: Zoro’nun yanına yatmış uyuyor,
8 – Brook: Bıyıkları olmayan tek kedi, bıyığım yok ki benim Yohohoho,
9 – Usopp: Gene kaçaklarda tırsak tırsak saklanmış,
10 – Jinbe: pelerini omzunda elinde sakazuki,
11-12-13??? Bunlar da muamma.
Benim tahminim de 11. Üye yani tırmanır durumdaki kedi ile alakalı.
Zoro'nun yanında uyuyan kedi Luffy. Soldaki sırıtan kedi de jinbei. Luffy ve jinbei arasındaki sarkan kedi de Hancock!
Uyuyan Luffy'nin yanına doğru tirmanmaya çalışıyor ve jinbei de ona gülüyor. Biliyorsunuz Jinbei, Luffy ve Hancock arasında tayfadan ayrı bir bağ var.
Ayrıca Boa yilanina ben bir göz atayım dedim ve şöyle gorsellerle karşılaştım.

Sizce de yılanın derisi ile kedinin tüylerindeki çizgiler benzemiyor mu?
Bence o kedi Hancock!
Geliyor gelmekte olan…
Nami-swaan, Robin-chwaan, Yamato-swaan, Hancock-chwaan garchuu :(

Bölüm 1059
Yamato'nun tayfaya katılmama nedeni açıklandıktan sonra panel Amozon Lily'e geliyor ve Hancock gidecek yeri olmadığından bahsedip konuyu Luffy'e getiriyor. Burada Sensei'nin Yamato'ya geri dönüş yapması ve sonrasında Hancock'un serüvenine gelmesi çok manidar.
Burada bana kalırsa Oda Sensei bariz bir şekilde Hancock'un tayfaya katılacağını bildirmiş. "Benim adayım Hancock" demiş. Benden demesi.

Bölüm 1059
Yamato'nun tayfaya katılmama nedeni açıklandıktan sonra panel Amozon Lily'e geliyor ve Hancock gidecek yeri olmadığından bahsedip konuyu Luffy'e getiriyor. Burada Sensei'nin Yamato'ya geri dönüş yapması ve sonrasında Hancock'un serüvenine gelmesi çok manidar.
Burada bana kalırsa Oda Sensei bariz bir şekilde Hancock'un tayfaya katılacağını bildirmiş. "Benim adayım Hancock" demiş. Benden demesi.
Aslında olay Vivi-Robin olayının bir benzerine evrilebilir.

Üstelik ben Yamato'dansa Hancock'u tercih ederim.

Bence çok daha ilginç bir karakter Yamato'ya kıyasla.

Ama mesele şu ki Hancock görüldüğü kadarıyla bizimkilere biraz fazla gelebilir.

Yani düşünün sonraki rakip Karasakalkar olacak.

Ama kadın resmen tek başına koca Karasakal filosunu mefta yaptı.

Ama tayfaya gelir gelmez ben ondan daha ziyade Luffy'e aşık olduğunu bizimkilere ilan ettiğinde gelecek tepkileri merak ediyorum. Misal Nami ve Robin'e çemkirir mi? Sanji intihara kalkışır mı? Zoro sakin ol yenge der mi? Diğer hayvanlara uyguladığı gelişine bir tekme tarifesi Choopper'a da uygulanır mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık