Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Jenerasyonun Bir Beyazsakalı Olacak mı?

Benzer Bir Korsan Olur Mu ? Olursa Hangi İsim Olur ?

• Kullanılan toplam oy
    86
Zoro ile alakalı değil aslında sadece WB hakkında bilgi vermek istedim. Zoro'nun, Luffy'nin her zaman gerisinde kalacağı bariz zaten.
Yani. Luffy'i geçmek istiyorsa ayrılıp kendi tayfasını kurması şart zaten. Ama öyle bir derdi olduğunu sanmıyorum. Birinin altında çalışıyorsan her zaman geri planda kalmaya mahkumsun, liderini seversin sevmezsin ayrı mevzu. Ama potansiyelini tam açığa çıkaramazsın, emir eri olursun.

O kadar şeyi yazmakla boşuna çabalamışsın kardeş. :/ Söz konusu Luffy ise aşırı derecede yanlı bakış açından dolayı seninle tartışmam. Diğer konularda gel sabaha kadar kapışalım orası ayrı. Ve evet, bütün bu karşı çıkışlarının özünde Zoro'nun olduğunu biliyoruz. :/ Üzgünüm, Zoro daima Luffy'nin gerisinde kalmaya devam edecek.
Luffy bu zamana kadar geldiği şekilde Zoro'nun önünde olmaya devam edecekse Zoro onuruyla geride kalır reyis. Size hayırlı kucakkk amannn; hayırlı yolculuklar :a::fool::byee:

Yardım almayı kabul etmeyen Zoro abimiz daha güçsüz olduğu Daz Bones'u kesiyor. Her yeri deliniyor. Binlerce bıçak darbesi yiyor. Matkapın duvarı deldiği gibi Daz Zoro'yu deliyor ama Tek kesilişte işi bitiyor. Aynen kardeşim sadece Luffy mangakanın yardımıyla yeniyor. Alabasta Arc'ta kendi hakkıyla yenemeyen iki karakter biri Zoro birisi Luffydir "nokta"
Çok eksik olduğun için yorucu bir tartışma arkadaşısın. Şu sıralar kalori önemli o yüzden hiç girmeyelim tartışmaya. Kaloriye sahip çıkalım :ehe::D

Ölmeden önce Dünya'nın dayağını yedi...
Dünyanında dayağını attı.Ayrıca o Wb serumsuz savaşa çıkamıyordu :D Ona rağmen son dermanı kalsa BB indirecekti.
Kid'in güç bakımından zirveye çıkıyorken bu kadar dayak yemesiyle Wb'nin damar yolu açık şekilde savaşa girmesi arasında fark var

Dünyanında dayağını attı.Ayrıca o Wb serumsuz savaşa çıkamıyordu :D Ona rağmen son dermanı kalsa BB indirecekti.
Kid'in güç bakımından zirveye çıkıyorken bu kadar dayak yemesiyle Wb'nin damar yolu açık şekilde savaşa girmesi arasında fark var
Boş yorum, Luffy'de tonla dayak yedi ama zirveye çıkacak.

Yardım almayı kabul etmeyen Zoro abimiz daha güçsüz olduğu Daz Bones'u kesiyor. Her yeri deliniyor. Binlerce bıçak darbesi yiyor. Matkapın duvarı deldiği gibi Daz Zoro'yu deliyor ama Tek kesilişte işi bitiyor. Aynen kardeşim sadece Luffy mangakanın yardımıyla yeniyor. Alabasta Arc'ta kendi hakkıyla yenemeyen iki karakter biri Zoro birisi Luffydir "nokta"
Onu biz yüzüne defalarca kez vurduk anlamamazlıktan geliyor sonra kılıç ustaları bitiricidir falan diyor işte sıvıyor :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık