Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yeni İmparatorlar İddiası

Yeni İmparatorlar Kimler?

• Kullanılan toplam oy
    204
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak nasıl tetikte bekliyor çakal. Bundaki gözlem hakisi dillere destan.

Valla gelen ilk ceza bu. Ayrıca zaten seni baştan eledik. Olmadı invictusla Mw karar verirler hangisinin dediğini yapacağıma.
Dereyi görmeden paçaları sıvadığınızı tasdiklemezsek tabi :ehe:
İnvictus vermesin onun eline düşersen testere gibi bir bacağını kesmek zorunda kalırsın ben veririm cezanı :ehe:

Onu görmedim daha verecek sanıyorum böyle adil olmaz ki istediğini seçersin bende muhabbeti görünce birşey sandım peh.
Oğlum açık çek verdim. İlk invictus geldi aha ceza dedi. Buna rağmen seni elemedim. Dedim kendi aralarında karar verirler. Dediğin şeye bak. İçin gücün algı ulan. Doffyci seni.

@II. Invictus ve @Millennium Wizard benim cezamı uygulamanı isterlerse? :oleyo:
Bilemedim. Üç kişi birden bir telden sayıyor. Karşımda çete mi oldunuz nedir? Senin cezayla hiçbir sorunum yok ama tekerinize çomak sokmak isteği de ağır basmıyor değil.

Bunu kullan @01746
Bu çok iyi be.

Tamam ulan. Üçünüz kendi aranızda seçin. Hangini derseniz o.

Oğlum açık çek verdim. İlk invictus geldi aha ceza dedi. Buna rağmen seni elemedim. Dedim kendi aralarında karar verirler. Dediğin şeye bak. İçin gücün algı ulan. Doffyci seni.

Bilemedim. Üç kişi birden bir telden sayıyor. Karşımda çete mi oldunuz nedir? Senin cezayla hiçbir sorunum yok ama tekerinize çomak sokmak isteği de ağır basmıyor değil.

Bu çok iyi be.

Tamam ulan. Üçünüz kendi aranızda seçin. Hangini derseniz o.
Üçünüz kendi aranızda seçin ne arkadaşım. :hhh: Biri bana ceza versin dedikten sonra ilk cezayı kabul edip konuya yazdırmalıydın.

Ben ceza vermiyorum, diğer iki cezadan birini değerlendirirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık