Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yeni İmparatorlar İddiası

Yeni İmparatorlar Kimler?

• Kullanılan toplam oy
    204
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri ve Luffy'nin tayfası geniş çaplı Yonko olmaya müsait. Kid ve Law'ın tayfası yok onun adalarını savunacak nüfuzu da yok.

Herkes iddia belirtiyor madem ben de diyeyim. Canım çekti.
Luffy'nin imparatorluğu zaten wholecake'ten beri konuşulan bir şey bu garanti. Şimdi o adadan joyboy lafları da yayılırken iki imparator düşmüşse sadece Luffy'yi yeni imparator yapmak Gorosei'nin işine gelmez. Sonuçta o adada Luffy ile ittifakta olduğu bilinen, yardımla da olsa başka bir imparator indirmiş Law var. Luffy'yi hedef alsalar Law'un da harekete geçeceğini biliyorlardır. Marineford'da Luffy'yi kurtardığı da biliniyor. Bunun D. olduğunu da öğrenmişlerdir bunlar. Law'un da başını ağrıtmak için yonkou yaparlar. E Kid de Law'a yardım etmiş oğlan zaten yonkoularla hırgür içindeydi sürekli. Agresif bir tip de. Muhtemelen o da arada kaynar.

Luffy-Law-Kid diyorum. (Kid seçeneği biraz zayıf ama gruptan çıkarmak ağır basmadı)
İddiam tutmazsa bana ceza vermek isteyen var mı?
@Siyah Ateş
Rosinante'nin ihanetini yazmak ister misin? Ama bak, dediğim gibi bunu gerçek bir ihanet olarak Doflamingo'nun penceresinden yazman gerekiyor.

Ayrıca bu analizi kütüphanedeki Rosinante konusunda, en az 300 söcükten oluşan bir analiz olacak şekilde yazmalısın. :D

Rosinante'nin ihanetini yazmak ister misin? Ama bak, dediğim gibi bunu gerçek bir ihanet olarak Doflamingo'nun penceresinden yazman gerekiyor.

Ayrıca bu analizi kütüphanedeki Rosinante konusunda, en az 300 söcükten oluşan bir analiz olacak şekilde yazmalısın. :D
Vakti zamanında puanlarımın yendiği yerde peşimden zebellah gibi takip etmemiş olsan ve Allahsız gibi cezalar vermemiş olsan düşünebilirdim. Güzel ceza sonuçta. Ama şansına küs babun resimlerini tercih eden şahıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık