Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yeni İmparatorlar İddiası

Yeni İmparatorlar Kimler?

• Kullanılan toplam oy
    204
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav ben milletle uğraşıyorum bakıyorum sen bize gizli gizli sallıyorsun milletin lafıyla. Law'a daha bir şey demedim ağzımı açıp. Ama dediğim gibi Kid gazetede daha ön sırada olursa elimden çekeceğin var.
Ee sen de çok çabuk kinleniyorsun o zaman bana. Kide bir şeyde demedim Law'dan yürüdüm. Zaten ödülde de kaybedersem sen ve Tiksav ayrı yanınıza @artyomdh ekleneceği için yandım da yandım. :hhh:

Ee sen de çok çabuk kinleniyorsun o zaman bana. Kide bir şeyde demedim Law'dan yürüdüm. Zaten ödülde de kaybedersem sen ve Tiksav ayrı yanınıza @artyomdh ekleneceği için yandım da yandım. :hhh:
Düşmanımın dostu düşmanımdır sen gidip MW ile paslaşırsan koalisyon parçası olursun. Git kendi tarafındakilerle istişare yap MW ile yapıyorsun yav. Adam bize düşman plan yapıyor plan. Gözünü aç artık.

Acaba Shanks, Dünya Hükümeti'ne imparatorluktan çekildiğini mi bildirdi?Biz hep Shanks'ın Goroseilere, Luffy hakkında birşeyler konuştuğunu varsaydık ama belki de Shanks, Dünya Hükümeti'ne birşeyin karşılığında kendilerine karşı savaşmayacağını ve imparatorluk ünvanından vazgeçeceğini açıkladı.Böylece bizim Law-Kid-Luffy gerçekten de yonko konumuna ulaşabilirler.

Buna tayfası izin vermez demeyin.Çünkü tayfada önemli olan Shanks'ın kararı.Birde hükümetin Shanks'lere vereceği taviz.Law ve Kid'in Big Mom'ın yerine gelmesi gibi bir saçmalık olmamalı.Yarım Kid yarım da Law mı imparator olacak?

Mesajlar karıştı herhalde hızlı okuyorum.Pastanın büyük payını Law aldı sizin Kid'i imparatordan saymamanız lazım hemen kaderinize razı olmuşsunuz :ehe: işte tecrübesizlikten hep bunlar xD Nereden biliyorum yarın başınıza çıkarlar oradan.

Law fanı olmak şu an altın değerinde.Ama Corazon... pul kadar değeri yok. :D Biraz örnek al bak etiket atacağına.

Şimdi her dakika utandırmak olmaz o belgeli siyaseti kötüye kullanmaya girer kaybettiği oylar yeter ona :p
Öyle bir yer ki burası kuzu kalıyorum yanınızda kuzu kuzu. Yetişemiyorum. 🤣

Düşmanımın dostu düşmanımdır sen gidip MW ile paslaşırsan koalisyon parçası olursun. Git kendi tarafındakilerle istişare yap MW ile yapıyorsun yav. Adam bize düşman plan yapıyor plan. Gözünü aç artık.
MW herkesten bal çalmıyor mu zaten yav :dd.d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık